Nasiona feminizowane Critical Jack 5szt Silent Seeds

27 do systemu lojalnościowego
Cena
138 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8600

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Critical Jack jest feminizowanym nasionem konopi stworzonym poprzez skrzyżowanie dwóch odmian konopi - Critical x Jack Herer. Więcej

Opis feminizowanych nasion Critical Jack pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Critical Jack z Silent Seeds

Critical Jack to roślina marihuany, która może rosnąć do 3 metrów wysokości na zewnątrz. Jest synonimem wysokiej wydajności, stabilności genetycznej i witalności, a jej jakość została udowodniona przez wiele lat. Linia genetyczna tej wyjątkowej rośliny konopi mówi sama za siebie, gdyż jest ona godnym spadkobiercą legendarnych szczepów, takich jak Jack Herer i Critical+.

Critical Jack to feminizowane kolekcjonerskie nasiona konopi premium z dominującą sativą (60%), o bardzo specyficznym aromacie, który przywołuje nuty drewna, przypraw i skórki cytrynowej.

Szczegóły dotyczące odmiany marihuany Critical Jack

Genetyka: Critical + x Jack Herer

Genotyp: 40% Indica / 60% Sativa

Kwitnienie: 8-9 tygodni

Żniwa: Październik

Zawartość THC: 15-20%

Zawartość CBD: 0,01-0,2%

Aromat: Słodki, naturalny

Terpeny konopi w roślinie Critical Jack

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia