B-45 by BOOBA - nasiona feminizowane 3szt, Silent Seeds

33 do systemu lojalnościowego
Cena
167 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8610

Dostępny
ks

B-45 od Booba to potwór THC z dominacją Indica, zawierający egzotyczne terpeny i ponad 30% THC, co czyni go jedną z najlepiej sprzedających się nowych hybryd we Francji. Więcej

Opis nasion feminizowanych B-45 by BOOBA pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

B-45 by BOOBA - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

Kiedy zderzają się giganci, świat przestaje się kręcić. I tak właśnie się stało, gdy francuski bank nasion Silent Seeds i raper Booba współpracowali, aby stworzyć tę epicką odmianę.

B-45 By BO OBA to feminizowane kolekcjonerskie nasiona marihuany z dominacją . Jest to wynik ekskluzywnej współpracy dwóch pionierów, którzy przeszli do historii w swoich dziedzinach. Z jednej strony mamy legendarnego francuskiego rapera BOOBA, AKA "Duc de Boulogne", a z drugiej , bezpośredniego potomka słynnej marki . Połączenie umiejętności i uzupełniających się wymagań tych dwóch "podziemnych" wszechświatów daje początek kultowej kreacji, która naznaczy historię przemysłu konopnego w pewny i trwały sposób.Odmiana ta zawiera w sobie , z której słynie , a także aromat i moc, które uwielbia Booba.

Ponieważ Booba jest najczęściej pobieranym artystą w historii Francji, nic dziwnego, że B-45 jest jedną z najlepiej sprzedających się odmian konopi we Francji. Nasiona te wytwarzają smukłe rośliny o niezrównanej sile i odporności. Ciemnozielone, szerokie liście świadczą o dominacji Indica, podobnie jak krótkie odstępy między kwiatami i szybki czas kwitnienia. Odmiana B-45 by Booba jest zwykle gotowa do zbiorów po 65 dniach kwitnienia w uprawie indoor, podczas gdy rośliny uprawiane na zewnątrz osiągają dojrzałość około połowy do końca października. Silent Seeds twierdzi, że B-45 by Booba może wyprodukować 575-600 g/m² w uprawie indoor i 1400-1600 g w uprawie outdoor.

Szczegóły B-45 by Booba

Genotyp: 65% indica, 35% sativa

Genetyka: (Florida OG x Pre'98 Bubba Kush) x Orange Punch #66

Czas kwitnienia: 8 - 9 tygodni

Plonindoor: 575 - 600 g/m²

Plon outdoor: 1400 - 1600 g/roślinę

THC: 30-32%

Terpeny zawarte w roślinie konopi B-45 by Booba

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Jest to jedna z najpopularniejszych odmian marihuany na świecie i jedna z najczęściej używanych na świecie ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne.

Mircen - najczęstszy terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Kariofilen - Kariofilen ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka Bubba Kush