Nasiona feminizowane Critical Jack 3szt Silent Seeds

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
96 zł

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8599

Dostępny
ks

Critical Jack jest feminizowanym nasionem konopi stworzonym poprzez skrzyżowanie dwóch odmian konopi - Critical x Jack Herer. Więcej

Opis feminizowanych nasion Critical Jack pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Critical Jack z Silent Seeds

Critical Jack to roślina marihuany, która może rosnąć do 3 metrów wysokości na zewnątrz. Jest synonimem wysokiej wydajności, stabilności genetycznej i witalności, a jej jakość została udowodniona przez wiele lat. Linia genetyczna tej wyjątkowej rośliny konopi mówi sama za siebie, gdyż jest ona godnym spadkobiercą legendarnych szczepów, takich jak Jack Herer i Critical+.

Critical Jack to feminizowane kolekcjonerskie nasiona konopi premium z dominującą sativą (60%), o bardzo specyficznym aromacie, który przywołuje nuty drewna, przypraw i skórki cytrynowej.

Szczegóły dotyczące odmiany marihuany Critical Jack

Genetyka: Critical + x Jack Herer

Genotyp: 40% Indica / 60% Sativa

Kwitnienie: 8-9 tygodni

Żniwa: Październik

Zawartość THC: 15-20%

Zawartość CBD: 0,01-0,2%

Aromat: Słodki, naturalny

Terpeny konopi w roślinie Critical Jack

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia