Amnesia Lemon - nasiona feminizowane 5 sztuk, Silent Seeds

24 points do systemu lojalnościowego
Cena
123 zł

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8741

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona premium Amnesia Lemon wyrażają wszystkie cechy jakościowe ich szlachetnego dziedzictwa genetycznego z odmian Original Amnesia i Lemon Skunk.
Klasyk holenderskich kawiarni z początku tysiąclecia, wskrzeszony z pysznym cytrynowym profilem terpenowym. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Amnesia Lemon - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

Amnesia Lemon to hybryda konopi z dominacją sativy, która zapewnia rekordowe plony w tej kategorii, zarówno w uprawie indoor (do550 g/m2), jak i outdoor(do 1500 g/roślinę). Duże, ciężkie, zwarte kwiaty pokryte są grubą warstwą żywicy o świeżym cytrynowym zapachu.

Nasiona kolekcji Amnesia Lemon zapewniają kwiaty o wyjątkowej jakości. Profil aromatyczny charakteryzuje sie subtelnymi i zlozonymi nutami cytryny, harzu, kadzidla i cedru. Odmiana Amnesia Lemon charakteryzuje się pięknym, aromatycznym bukietem pełnym świeżości z silną owocowo-kwiatową intensywnością.

Amnesia Lemon to roślina konopi, która ma doskonałe właściwości, zwłaszcza dlatego, że jest łatwa w uprawie. Wymaga jedynie umiarkowanego nawożenia i czasu uprawy ograniczonego do maksymalnie 3 tygodni w pomieszczeniu. Jest więc w zasięgu większości ludzi. Potrafi pokonywać przeszkody jak najlepszy wykonawca, ponieważ oferuje doskonałe zbiory najwyższej jakości w każdym klimacie.

Szczegóły Amnesia Lemon

Genotyp: 25% indica, 70% sativa

Genetyka: Original Amnesia X Lemon Skunk

Czas kwitnienia: 65 - 75 dni

Plonindoor: 500 - 550 g/m²

Plon outdoor: 1300 - 1500 g/roślinę

THC: 17-22%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Amnesia Lemon

Mircen - najczęściej występujący terpen w roślinie. Ma bardzo ziemisty i pikantny aromat z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Lemon Skunk, Original Amnesia