Critical + 2.0 - nasiona feminizowane 5 sztuk, Silent Seeds

-8% Szybkie kwitnienie
32 do systemu lojalnościowego
Cena
163 zł z VAT-em

Cena standardowa
177 zł z VAT-em

Oszczędzaj
8% (14 zł)

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8614

Dostępny
ks

Critical+ 2. 0 to poprawiona i ulepszona wersja oryginału.
Silent Seeds skrzyżowało oryginalną Critical+ z fenotypem o wysokiej tolerancji na wilgoć, aby stworzyć wzmocnioną i bardziej wytrzymałą wersję. Więcej

Opis nasion feminizowanych Critical + 2.0 pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Critical+ 2.0 - feminizowane nasiona konopi Silent Seeds

Critical+ 2. 0 to przeprojektowana i ulepszona wersja oryginału przeznaczona do uprawy na obszarach o łagodnym lub mniej korzystnym klimacie. Silent skrzyżowało oryginalny Critical+ z fenotypem o wysokiej tolerancji na wilgoć, aby stworzyć wzmocnioną i bardziej wytrzymałą wersję. Zarówno jakość, jak i ilość patyczków sprawiają, że jest to świetny wybór.

Silent stworzył Critical+ 2.0 poprzez skrzyżowanie oryginalnego Critical+ z fenotypem o wysokiej odporności na wilgoć - wynikiem jest wzmocniona, odporna na wilgoć i łatwa w uprawie wersja oryginału, odpowiednia do użytku na zewnątrz. Najlepsze wyniki osiąga się w ustawieniach ScrOG. Critical+ 2.0 zachowuje się jak odmiana z dominacją Sativy, mimo że genetycznie dominuje Indica, w pomieszczeniach ma wyjątkowo krótki czas kwitnienia wynoszący tylko około 50 dni - na zewnątrz rośliny są dojrzałe do końca września.

Critical+ 2. 0 to chuda roślina, która może urosnąć dość wysoko, dlatego lepiej jest podjąć środki w celu kontrolowania jej wysokości. Rośliny rozwijają ogromne, wydłużone skupiska kwiatów, a pręciki wydzielają bardzo intensywny zapach z nutą cytryny, sosny i przypraw, zanim rośliny osiągną pełną dojrzałość.

Critical+ 2. 0 jest nie tylko hojny w zapachu, ale plony indoor mogą z łatwością osiągnąć 700 g/m² (znacznie przekraczając 1 kg outdoor). Paluszki zawierają 20% THC.

Szczegóły Critical+ 2.0

Genotyp: 70% indica, 30% sativa

Genetyka: Critical+ x Critical+

Czas kwitnienia: 45-50 dni (6,5-7 tygodni)

Plonindoor: 700 g/m²

Plon outdoor: 900 - 1300 g/roślinę

THC: 17-22%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Critical+ 2.0

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Genetyka Critical +, Critical