Dla tych, którzy szukają nasion konopi o optymalnej równowadze między ilością i jakością plonów, oferujemy szeroki wybór. Nasz asortyment obejmuje feminizowane, regularne, automatycznie kwitnące, CBD i szybko rosnące wersje nasion z wiodących na świecie banków nasion. Każde nasiono ma gwarancję świeżości i gotowości do uprawy. Dzięki naszej szerokiej ofercie zawierającej setki różnych nasion w magazynie, możesz łatwo filtrować swój wybór według różnych parametrów, w tym wysokości rośliny, genotypu, liczby nasion w opakowaniu, zawartości składników aktywnych i oczekiwanej wydajności. 

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że uprawa konopi o zawartości THC powyżej 1% jest zabroniona w Czechach bez odpowiedniego zezwolenia. Zawsze należy zapoznać się z aktualnymi przepisami obowiązującymi w danym kraju i dokładnie ich przestrzegać. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprofesjonalną obsługę i uprawę.

Szybkie info
Felina 32 - konopie techniczne 50szt CannapioFelina 32 - konopie techniczne 50szt Cannapio

Felina 32 - konopie techniczne 50szt Cannapio

W ciągu 5 dni
12 zł
Genotyp sativa
Lokalizacja w środku, outdoor
Nasiona konopi technicznych atestowanych Felina 32 w opakowaniu 50 szt. Konopie, które możesz uprawiać legalnie.
Szybkie info
Focus - 10szt nasiona feminizowane CannapioFocus - 10szt nasiona feminizowane Cannapio

Focus - 10szt nasiona feminizowane Cannapio

Dostępny
163 zł
Typ kwitnienia fotoperiod
Genotyp sativa
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Odmiana z linii premium Cannapio. Focus to feminizowane nasiona z dominującą sativą, która powstała ze skrzyżowania dwóch tajemniczych…