Pieprz biały - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml) - Pěstík

Cena
37 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
8245

Dostępny
ks

Olejek z białego pieprzu ma ciepły, jasny, drzewny, genialnie korzenny aromat - zapewnia ciekawe niuanse każdemu bukietowi kwiatowemu i dobrze komponuje się z prawie wszystkimi olejkami, jeśli tylko użyje się bardzo małej ilości, ponieważ siła aromatu tego olejku jest dość duża. Wyróżniające się. Więcej

Pieprz biały(Piper nigrum)

Olejek z białego pieprzu jest destylowany parą wodną z w pełni dojrzałych jagód kwitnącego pnącza Piper nigrum rosnącego w Indiach.

Wszystkie trzy rodzaje olejków eterycznych z pieprzu (pieprz biały, pieprz zielony i pieprz czarny) pochodzą z rośliny Piper nigrum, kwitnącej liany w rodzinie Piperaceae, pochodzącej z południowych Indii, szeroko uprawianej dla jej owoców. Owoce można przygotować poprzez gotowanie lub suszenie, uzyskując pieprz biały, zielony i czarny. Pieprz zielony otrzymuje się z zielonych jagód, pieprz czarny z dojrzałych i wysuszonych jagód, a pieprz biały z w pełni dojrzałych jagód, z których usuwa się zewnętrzną warstwę, pozostawiając jedynie nasiona.

Zastosowanie olejku z białego pieprzu

Wraz z pomocą w zmniejszeniu drobnego bólu i stanu zapalnego, olejek eteryczny z białego pieprzu jest wsparciem dla układu trawiennego, a także silnym środkiem, który pomaga zmniejszyć obecność niepożądanych bakterii. Ten olejek eteryczny jest przydatny, gdy próbujesz promować zdrowe wsparcie dla płuc i promować prawidłowe krążenie. Często mówi się, że olejek z białego pieprzu przynosi ukojenie obolałym, przekrwionym mięśniom. Po dodaniu do olejków do masażu, jego kojące właściwości mogą pomóc przynieść ulgę. Ten rozgrzewający olejek eteryczny jest doskonałym wsparciem dla sportowców, praktykujących jogę i osób bardzo aktywnych fizycznie.

Emocjonalnie i energetycznie, olejek eteryczny z białego pieprzu jest wspaniałym wsparciem , gdy ktoś doświadcza zmęczenia psychicznego, niskiej energii i sytuacyjnej depresji. Może również pomóc zmniejszyć lęki i zmotywować do zmiany, gdy zmiana jest potrzebna. Olejek z białego pieprzu jest również uważany za afrodyzjak, zwłaszcza gdy jest fachowo zmieszany z innymi olejkami eterycznymi.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacania kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.Parametry

Tom 10 ml