Biała szałwia - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml) - Pěstík

Cena
38 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
8240

Dostępny
ks

Biała szałwia (Salvia apiana) była tradycyjnie używana do robienia pałeczek do smug w celach ceremonialnych i jest szeroko stosowana przez Indian z południowej Kalifornii jako szampon i odżywka bez mydła. W niektórych tradycjach uważa się, że posiada własną bardzo potężną energię, która jest w stanie nie tylko oczyścić negatywną energię, ale także przyciągnąć pozytywną. Więcej

Szałwia biała(Salvia apiana)

Olejek eteryczny z białej szałwii jest destylowany parą wodną z intensywnie aromatycznych liści rośliny Salvia apiana, pochodzącej z południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych i północno-zachodniego Meksyku, występującej głównie w przybrzeżnych zaroślach szałwii w południowej Kalifornii i Baja California. Silny, ostry, przypominający kamforę zapach olejku z białej szałwii jest znany wszystkim, którzy używali tego zioła ze względu na jego słynne korzyści ceremonialne i terapeutyczne.

Zastosowanie olejku z białej szałwii

Biała szałwia, jako zioło uspokajające i oczyszczające, jest od dawna stosowana w ceremoniach oczyszczania przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Olej z białej szałwii jest piękną alternatywą dla palonej szałwii dla osób, które mogą być wrażliwe na palenie. Może być dyfuzowany, aby oczyścić środowisko w pomieszczeniu, lub kropla może być pocierana na rękach, aby zdezynfekować i oczyścić energię. Olejek z białej szałwii jest również regularnie włączany do mieszanek dla wsparcia zdrowych płuc.

Olejek eteryczny z białej szałwii jest szeroko przydatny do tworzenia mieszanek , które pomagają oczyścić, promują łagodzenie bólu i stanów zapalnych oraz promują gojenie się skóry. Jest to świetny wybór dla promowania ogólnego zdrowia i blasku skóry. Jego kojące działanie może nawet pomóc w przypadku ukąszeń i użądleń owadów. Emocjonalnie i energetycznie, olejek z szałwii muszkatołowej ma chłodzącą i osuszającą energię, która pomaga zrelaksować umysł, uspokoić niepokój i depresję oraz wywołać spokój i pogodę ducha.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olejek może być stosowany do wzbogacenia kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml