Master Kush - nasiona feminizowane 5 szt Nirvana Seeds

-23% Szybkie kwitnienie
22 do systemu lojalnościowego
Cena
112 zł

Cena standardowa
146 zł

Oszczędzaj
23% (34 zł)

Producent
Nirvana seeds

Kod produktu
7985

Dostępny
ks

Feminizowana hybryda skunk kush o krótszym czasie kwitnienia. Dominacja indica. Nasiona Master Kush od Nirvana Seeds są krzyżówką Hindu Kush i Skunk#1. Więcej

Master Kush od Nirvana Seeds

Feminizowane nasiona marihuany Master Kush są krzyżówką Dutch Skunk i tradycyjnej genetyki Indian Kush. Poprzez połączenie feminizowanego Hindu Kush i Skunk #1, stworzono tę hybrydę z genotypem zdominowanym przez indica.

Dzięki tej genetyce czas kwitnienia tej odmiany jest krótszy, 7-9 tygodni.

Jest to bardzo odporna genetyka, która radzi sobie w wilgotnym klimacie.

Jest to bezpretensjonalna, odporna odmiana. Rośliny są krótsze w budowie i mają duże wachlarzowate liście.

Nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Genetyka Skunksa:

Skunk powstał w wyniku sukcesywnej hodowli różnych gatunków konopi z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii.

Jest to jeden z najbardziej popularnych szczepów na świecie. O mocy i potencjale Skunka świadczy fakt, że termin "skunk" zaczął odnosić się nie tylko do jego szczepów, ale do każdej mocniejszej odmiany marihuany w ogóle. Kwiatybardzo lepkie i mają bardzo silny i przenikliwy aromat. Wiele współczesnych hybryd bazuje na tym modelu.

Genetyka Hindukuszu:

Hindukusz pochodzi z regionu pomiędzy Pakistanem a Afganistanem. Jego aromat jest słodki i łagodny z nutami drzewa sandałowego i ziemi.

Podstawowe informacje o odmianie marihuany Master Kush

Genotyp: dominacja indica

Genetyka: Hindu Kush x Skunk #1

Czas kwitnienia: 7-9 tygodni

Wysokość: średnia 1 - 1,5 m

Wydajność: 400-500 g/m²

THC: 15%-19%

Terpeny zawarte w roślinach konopi Master Kush

terpen_myrcenMyrcene - Jedenz najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Jego mocny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. W roślinie konopi jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

kamfenCamphene - Aromat tego terpenu przypomina aromat drzew iglastych. Camphene ma niezwykłe właściwości antyoksydacyjne. Znajduje zastosowanie w medycynie i dermatologii, gdzie jest używany jako preparat miejscowy w leczeniu problemów skórnych (egzema, łuszczyca).

terpen karyofylenCaryophyllene - Terpen ze świata przypraw, ziół i warzyw charakteryzujący się korzennym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego, typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale również w zwalczaniu bólu.

Master-Kush-ukazatel-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni), krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, myrcen, pinen
Genetyka Skunk, Hindu Kush