Durban poison - nasiona feminizowane 5 szt Nirvana Seeds

-31%
19 do systemu lojalnościowego
Cena
96 zł z VAT-em

Cena standardowa
139 zł z VAT-em

Oszczędzaj
31% (43 zł)

Producent
Nirvana seeds

Kod produktu
7983

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowana hybryda o krótszym czasie kwitnienia. Nasiona konopi Durban Poison od Nirvana Seeds. Więcej

Durban Poison by Nirvana Seeds

Feminizowane nasiona marihuany są wynikiem skrzyżowania genetyki holenderskiej i południowoafrykańskiej. Poprzez połączenie feminizowanej odmiany Durban i szybko kwitnącej odmiany , powstała ta hybryda z dominacją sativy.

Dzięki genetyce czas kwitnienia tej odmiany jest krótszy, 8-9 tygodni.

Jest to niewymagająca, odporna odmiana. Rośliny są wysokie z dużymi wachlarzowymi liśćmi. Nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Skunk Genetics:

Skunk powstał w wyniku sukcesywnej hodowli różnych gatunków konopi z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii.

Jest to jeden z najbardziej popularnych szczepów na świecie. O mocy i potencjale Skunka świadczy fakt, że termin "skunk" zaczął odnosić się nie tylko do jego szczepów, ale do każdej mocniejszej odmiany marihuany w ogóle. Kwiatybardzo lepkie i mają bardzo silny i przenikliwy aromat. Wiele współczesnych hybryd bazuje na tym modelu.

Podstawowe informacje o odmianie marihuany Durban Poison

Genotyp: dominacja sativy

Genetyka: Durban x Skunk

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Wysokość: do 3 metrów

Wydajność: 400-500 g/m²

THC: 15 %.

Terpeny zawarte w roślinach konopi Durban Poison

terpen_myrcenMyrcene - Jest to jedenz najbardziej powszechnych terpenów występujących w konopiach. Jego silny ziołowy aromat z subtelną nutą przypraw jest wzmocniony nutą piżma. W roślinie konopi jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

terpen_pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

terpen_limonenLimonene - Limonene charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Stosowany jest wspomagająco w leczeniu trudności z oddychaniem. Ma działanie przeciwzapalne.

Durban-Poison-ukazatel-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, myrcen, pinen
Genetyka Skunk, Durban Poison