Kolendra - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
32 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7315

Dostępny
ks

Olejek kolendrowy jest stosowany ze względu na doskonałe właściwości utrwalające i dobrze łączy się z innymi olejkami eterycznymi. Pomaga zmniejszyć ból i pielęgnację skóry. Więcej

Olejek kolendrowy (Coriandrum sativum) 10 ml


Nasz wyprodukowany ekologicznie olejek z kolendry jest Steam destylowany z suszonych nasion bogatych, liściaste zielone zioła Coriandum sativum, znany również jako kolendry lub pietruszki chińskiej uprawy w polach w malowniczej francuskiej wsi.

Olejek eteryczny z nasion kolendry ma mocny, słodki, nieco korzenny, ciepły, rozproszony aromat przypominający świeżo zmiażdżone nasiona kolendry.

Olejek kolendrowy jest pachnącym, egzotycznym olejem stosowanym w krajach azjatyckich od tysięcy lat.

Może stymulować apetyt i doskonale łagodzi sporadyczne problemy żołądkowo-jelitowe. Drugi aromatyczny olej ekstrahowany z liści tej samej rośliny jest znany jako olejek eteryczny z kolendry. Razem są uważane w wielu częściach świata za dwa najbardziej unikalne kulinarne smaki i smaki kuchni międzynarodowej.


ZALETY STOSOWANIAOLEJE

W perfumerii olej kolendrowy stosuje się ze względu na jego doskonałe właściwości utrwalające i dobrze łączy się z innymi olejkami eterycznymi (szczególnie w celu uzyskania męskich tonów), w tym szałwii, jaśminu, neroli, cyprysu, cynamonu i innych olejków przyprawowych.

Olejki eteryczne z kolendry mają oszałamiający balsamiczny ton bardzo podobny do olejku eterycznego z drzewa różanego w aromacie, ale o niesamowitej wytrzymałości, której brakuje w palisandrze.

Jest często stosowany w kosmetykach , wodzie kolońskiej i perfumach. Słodki, ziołowy zapach kolendry jest relaksujący i orzeźwiający, dzięki czemu jest dobrym olejem do stosowania w mieszankach, aby dodać wyraźnych ziołowych tonów.

Olejek eteryczny z kolendry jest również ogólnym stymulatorem układu odpornościowego i jest doskonałym wyborem do zmniejszania bólu i usuwania niepożądanych drobnoustrojów.

Ze względu na swoje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwutleniające olej z nasion kolendry może być również doskonałym dodatkiem do pielęgnacji skóry, zapobiegając trądzikowi i zaskórnikom oraz odwracając uszkodzenia spowodowane stresem i zanieczyszczeniem środowiska.

Olejek kolendrowy ma również właściwości przeciwzapalne i poprawia krążenie krwi, co oznacza, że jest doskonały w łagodzeniu bólu.

Emocjonalnie i energetycznie olejek kolendrowy pięknie rozgrzewa i może poprawić nastrój, zmniejszyć stres , pomóc w skupieniu i potencjalnie pomóc w radzeniu sobie z depresją sytuacyjną.

Ten olejek eteryczny jest szeroko stosowany w mieszankach gotowych do głębokiego i spokojnego snu , ponieważ może zapewnić równowagę i spokój w sprężonym systemie.

Parametry

Terpeny humulen, linalool, pinen
Tom 10 ml