Dziki tymianek - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml) - Pěstík

Cena
41 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
8247

Dostępny
ks

Stosowanie olejku eterycznego z dzikiego tymianku na skórę jest bardzo popularne, ponieważ może leczyć rany i blizny, zapobiegać bólom zapalnym, nawilżać skórę, a nawet minimalizować wygląd trądziku. Więcej

Tymianek pospolity(Thymus serpyllum)

Olejek eteryczny z dzikiego tymianku, zwany również olejkiem tymiankowym lub olejkiem tymiankowym Breckland, jest destylowany parą wodną z bogatych, zielonych liści i pięknych kwiatów tymianku (Thymus serpyllum) uprawianego na jasnych, słonecznych polach w niektórych częściach Hiszpanii. Wild Thyme to świeży, słodki, drzewny, ziołowy olejek eteryczny.

Zastosowanie olejku z dzikiego tymianku

Olejek z dzikiego tymianku może pomóc w łagodzeniu drobnych bólów i stanów zapalnych, pomaga łagodzić niepożądane skurcze mięśni. Olejek eteryczny z dzikiego tymianku ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu jest przydatny w walce z wieloma infekcjami, a także w pielęgnacji ran. Posiada również silne właściwości antyoksydacyjne i przeciwskurczowe.

Emocjonalnie i energetycznie, olejek eteryczny z dzikiego tymianku jest regenerujący i wspiera pewność siebie. Dziki tymianek jest popularnym olejkiem do aromaterapii z wielu powodów, ale przede wszystkim ze względu na swoje zdolności łagodzenia stresu. Jest to bardzo podnoszący na duchu olejek eteryczny, który może pomóc w zwalczaniu sytuacyjnej depresji i lęku.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacenia kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml