Frankincense Frereana - 100% naturalny olejek eteryczny z frankincense (10ml)

Cena
41 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
8220

Dostępny
ks

Znany również jako Maydi: król wszystkich kadzideł; Boswellia frereana ma bardzo świeży, dyfuzyjny, ostry, sosnowy aromat z intensywnymi, głębokimi drzewno-żywicznymi podtekstami i subtelną cytrusowo-cytrynową nutą górną. Więcej

Frankincense Frereana(Boswellia frereana)

Olejek eteryczny Frankincense Frereana jest hydrodestylowany z żywicznego, wysuszonego soku drzewa Boswellia frereana, pochodzącego z gór Daallo w północnym regionie Sanaag w Somalilandzie.

Chociaż zarówno kadzidło Frereana, jak i kadzidło Carteria pochodzą z górskich regionów Somalilandu, kadzidło Frereana rośnie zazwyczaj na większych wysokościach, co nadaje temu olejkowi wyjątkowy skład chemiczny. Ta odmiana kadzidłowca ma wysoką zawartość pinenów, tujenów i cymenu, nadających temu olejkowi doskonałe właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwskurczowe i przeciwbólowe.

Zastosowanie olejku kadzidłowego

Ceniony od wieków za swój podnoszący na duchu i uwodzicielski ziemisty, lekko piżmowy zapach, olejek eteryczny Frereana Frankincense jest szeroko stosowany w mieszankach podnoszących na duchu, relaksujących i równoważących. Kadzidło, które od niepamiętnych czasów jest używane w kulcie ze względu na sposób, w jaki łączy swoje liczne właściwości lecznicze z odurzającym zapachem, słusznie można powiedzieć, że należy do rodziny zapachów świętych. Boswellia Frereana jest również powszechnie stosowana w produktach do pielęgnacji skóry i urody, i to nie tylko ze względu na jej przyjemny zapach. Ten olejek eteryczny ma zdolność do wzmocnienia i poprawy zdrowia skóry, zrównoważenia cery i dodania jej elastyczności. Zapewnia również korzyści antybakteryjne i przeciwzapalne.

Emocjonalnie i energetycznie, olejek eteryczny Frereana Frankincense uspokaja i energetyzuje. Frereana Frankincense Oil sprzyja emocjonalnemu uzdrowieniu, refleksji i introspekcji, szczególnie w okresie sytuacyjnego niepokoju i depresji. Znany z niezwykłego działania uziemiającego, olejek Frereana Frankincense Oil jest szeroko stosowany w mieszankach medytacyjnych, aby pomóc ustabilizować i uspokoić niespokojny umysł lub ducha.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacania kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml