Brahmi - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml)

Cena
38 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
8208

Dostępny
ks

Lecznicze właściwości Brahmi łączą się z kojącymi właściwościami organicznego oleju sezamowego dla uzyskania zrównoważonego efektu. Zwiększa inteligencję, długowieczność i pamięć, jednocześnie korelatywnie zmniejszając starość i starzenie się, a także leczy i nawilża różne choroby skóry. Więcej

Brahmi(Bacopa monnieri)

Bacopa monniera, zwana również hyzopem wodnym i Herpestis monniera, pochodzi z terenów podmokłych południowych Indii, ale rośnie powszechnie w Stanach Zjednoczonych, Europie i Afryce. Jest to pełzająca bylina o małych liściach i fioletowych kwiatach, która występuje na ciepłych terenach podmokłych. Jest bardzo pospolitą płazowatą rośliną łagodnych tropików, gdzie zasiedla brzegi wolno płynących rzek i dobrze radzi sobie w miękkiej do twardej, a nawet słonawej wodzie.

Brahmi jest używane w odniesieniu do dwóch różnych ajurwedyjskich ziół - Bacopa monnieri i Centella asiatica. Brahmi to sanskryckie słowo, które dosłownie oznacza kobiecą esencję uniwersalnej świadomości, a także promotorkę subtelnej uważności. Obie są również bardzo czczone ze względu na swoje właściwości wzmacniające układ nerwowy.

Zastosowanie olejku Brahmi

Olej Brahmi, popularnie nazywany Zielem Łaski i Zielem Myślącego, od czasów starożytnych stosowany jest w folklorze i w tradycyjnym systemie medycyny do łagodzenia wszelkiego rodzaju dolegliwości psychicznych dzięki swojemu neurofarmakologicznemu działaniu. Jest to doskonały środek odmładzający nie tylko dla umysłu i układu nerwowego, ale dla wszystkich układów w organizmie. Bacopa wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu i nerwów, przynosząc równowagę i spokój w układzie nerwowym, a tym samym sprzyjając jasności i świadomości.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacania kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml