Strawberry Cheesecake Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 5 szt Barney's Farm

21 do systemu lojalnościowego
Cena
105 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8691

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Afghan OG spotyka Strawberry Pie w tej sensacyjnej rozkoszy Więcej

Strawberry Cheesecake Auto - automatycznie kwitnące nasiona konopi od Barney's Farm

Z całkowicie unikalnym akcentem, kontynuuje swoje dążenie do z własnym Strawberry Cheesecake Auto.

Po szeroko zakrojonej selektywnej hodowli różnych odmian bogatych w , wybrano kusząco subtelny fenotyp Strawberry Pie. Następnie laboratorium przezwyciężyło to dzięki rzadkiemu cięciu Afghan OG. Infuzja tych dominujących cech Kush Indica zapewnia szybki wzrost, niesamowite możliwości produkcyjne i silną, wybaczającą strukturę.

Skrzyżowanie tej kreacji z naszym BF Super Auto #1 oznacza, że Strawberry Cheesecake Auto może rozwijać się w chłodniejszych klimatachch, ma dłuższą żywotność niż większość odmian automatycznie kwitnących, ale jest doskonale zwarta i kończy swój cykl życia w mgnieniu oka.

Strawberry Cheesecake Auto jest zwykle mało wymagająca w fazie wzrostu, zanim jej kwitnące gałęzie rozwiną się, a ciemnozielone liście ostatecznie przekształcą się w piękne, ciemnofioletowe odcienie.

Jak można się spodziewać, jest to bardzo lepka żywiczna roślina o ciemnopomarańczowych kwiatach pokrytych grubą warstwą trichomów, co wskazuje na delikatny lukier na torcie.

Aromaty są dość interesujące, słodki kozi ser z nutą dojrzałego ziemistego skunka, kończący się subtelnym uwalnianiem truskawkowego haszyszu i świeżych jagód.

Nasiona konopi Strawberry Cheesecake Auto™ są sprzedawane wyłącznie na pamiątkę, do przechowywania i ochrony genetycznej.

Szczegóły odmiany konopi Strawberry Cheesecake Auto™

Genetyka: Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto

Genotyp: 25% sativa / 75% indica

Wysokość rośliny indoor: 100 cm

Wysokość roślin outdoor: do 140 cm

Plon: indoor do 650 g/m², outdoor do 650 g/m²

Długość cyklu życia: 75 - 80 dni

Terpeny zawarte w roślinie konopi Strawberry Cheesecake Auto™

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Linalool - ma działanie uspokajające. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga również w lepszym śnie i wzmacnia układ odpornościowy.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m), maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool
Genetyka Afghan Kush, Strawberry Pie