Dla hodowców, którzy chcą mieć kontrolę nad wysokością swoich roślin, oferujemy specjalny wybór nasion konopi, które pozwalają roślinie rosnąć na pożądanej wysokości. Oferujemy nasiona feminizowane, regularne, automatycznie kwitnące, CBD i szybko rosnące od renomowanych banków nasion. Gwarantujemy, że wszystkie nasze nasiona są świeże i gotowe do uprawy. Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi, który obejmuje setki nasion w magazynie, możesz łatwo filtrować nasiona według genotypu, liczby nasion w opakowaniu, zawartości składników aktywnych i nie tylko. Nasze nasiona średniego wzrostu są idealne dla hodowców poszukujących roślin, które są łatwe w użyciu i odpowiednie do różnych środowisk uprawy.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że uprawa konopi o zawartości THC powyżej 1% jest zabroniona w Czechach bez odpowiedniego zezwolenia. Zawsze należy zapoznać się z aktualnymi przepisami obowiązującymi w danym kraju i dokładnie ich przestrzegać. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprofesjonalną obsługę i uprawę.

Szybkie info Działanie
Royal Dwarf - fem. i 10ks Royal Queen SeedsRoyal Dwarf - fem. i 10ks Royal Queen Seeds

Royal Dwarf - fem. i 10ks Royal Queen Seeds

Dostępny
202 zł
Typ kwitnienia autokwitnące
Genotyp indica
Lokalizacja w środku, outdoor
Genetyczne podłoże tego szczepu jest podobne do Easy Bud, który krzyżowano ze Skunk w celu uzyskania nowej, kwitnącej, feminizowanej…