Speedy Chile Fast Version - nasiona feminizowane 3 szt. Royal Queen Seeds

Cena
75 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
7927

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona odmiany Speedy Chile Fast Version zostały stworzone przez połączenie rośliny automatycznie kwitnącej trzeciej generacji z klonem. Rezultatem jest szybko kwitnąca odmiana o obfitych plonach. Więcej

Opis Speedy Chille Fast Version pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Speedy Chile Fast Version - feminizowane nasiona od Royal Queen Seeds

Te feminizowane nasiona marihuany odmiany Speedy Chile zostały stworzone przez skrzyżowanie szczepów Early Skunk, Skunk i Chile Indica . Speedy Chile to głównie indica .

Dzięki Fast Genetics jej cykl wegetacyjny jest szybki . Zbiorów można spodziewać się już za osiem tygodni, czyli o 1-2 tygodnie wcześniej niż w przypadku innych szczepów. Jest to mało wymagająca odmiana, która nadaje się do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz .

Rośliny domowe są niższej postury, zwykle dorastają do wysokości około 60-100 cm. Ale rosną na szerokość, więc potrzebują dużo miejsca. Możesz jednak liczyć na obfite zbiory. Po umieszczeniu w pomieszczeniach można spodziewać się wydajności do 525 g / m2. W środowisku zewnętrznym dojrzewają na początku września i można spodziewać się zbioru około 500g na roślinę.

Zawartość THC w roślinach wynosi do 16%.Szczegóły odmiany Speedy Chile Szybka wersja

Genotyp: 70% Indica, 30% Sativa

Genetyka: Early Skunk, Skunk i Chile Indica

Lokalizacja: wewnątrz / na zewnątrz

Wysokość wewnętrzna : 60 - 100 cm

Wysokość na zewnątrz : 100 - 170 cm

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Zbiory plenerowe: początek września

THC: 16%

CBD: niski

Terpeny zawarte w odmianie konopi Speedy Chile

terpen pinen Pinen - Aromat tego terpenu to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co przyjmą szczególnie astmatycy, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. I to jest dokładnie efekt, jaki może mieć ten terpen. Jednocześnie może walczyć z możliwymi zarazkami zakaźnymi.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Działa przeciwzapalnie, dzięki czemu przyczynia się do leczenia stanów zapalnych i bólu dróg oddechowych. Jako jedyny znany terpen wpływa bezpośrednio na układ endokannabinoidowy.

terpen myrcen Myrcen - Myrcen ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i działa przeciwzapalnie. Przyczynia się do leczenia udarów, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

terpen limon Limonen - Charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Limonen ma działanie przeciwzapalne i jest stosowany wspomagająco w leczeniu problemów z oddychaniem.

Szybki wskaźnik THC w wersji Speedy Chile

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność mały
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Skunk