Speedy Chile Fast Version - nasiona feminizowane 10 szt. Royal Queen Seeds

Szybkie kwitnienie
45 do systemu lojalnościowego
Cena
226 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
7929

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona konopi odmiany Speedy Chile Fast Version zostały stworzone przez połączenie rośliny automatycznie kwitnącej trzeciej generacji z klonem. Rezultatem jest szybko kwitnąca odmiana o obfitych plonach. Więcej

Opis Speedy Chille Fast Version pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Speedy Chile Fast Version - feminizowane nasiona od Royal Queen Seeds

Te feminizowane nasiona marihuany odmiany Speedy Chile zostały stworzone przez skrzyżowanie szczepów Early Skunk, Skunk i Chile Indica . Femina Speedy Chile to głównie indica. .

Dzięki Fast Genetics jej cykl wegetacyjny jest szybki . Zbiorów można spodziewać się już za osiem tygodni, czyli o 1-2 tygodnie wcześniej niż w przypadku innych szczepów. Jest to mało wymagająca odmiana, która nadaje się do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz .

Rośliny umieszczane w pomieszczeniach są niższej postury, zwykle dorastają do wysokości około 60-100 cm. Ale rosną na szerokość, więc potrzebują dużo miejsca. Możesz jednak liczyć na obfite zbiory. Po umieszczeniu w pomieszczeniach można spodziewać się wydajności do 525 g / m2. W środowisku zewnętrznym dojrzewają na początku września i można spodziewać się zbioru około 500g na roślinę.

Zawartość THC w roślinach wynosi do 16%.Szczegóły odmiany Speedy Chile Szybka wersja

Genotyp: 70% Indica, 30% Sativa

Genetyka: Early Skunk, Skunk i Chile Indica

Lokalizacja: wewnątrz / na zewnątrz

Wysokość wewnętrzna : 60 - 100 cm

Wysokość na zewnątrz : 100 - 170 cm

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Zbiory plenerowe: początek września

THC: 16%

CBD: niski

Terpeny zawarte w odmianie konopi Speedy Chile

terpen pinen Pinen - Aromat tego terpenu to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Działa przeciwzapalnie, co przyjmą szczególnie astmatycy, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. I to jest dokładnie efekt, jaki może mieć ten terpen. Jednocześnie może walczyć z możliwymi zarazkami zakaźnymi.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Działa przeciwzapalnie, dzięki czemu przyczynia się do leczenia stanów zapalnych i bólu dróg oddechowych. Jako jedyny znany terpen wpływa bezpośrednio na układ endokannabinoidowy.

terpen myrcen Myrcen - Myrcen ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i działa przeciwzapalnie. Przyczynia się do leczenia udarów, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

terpen limon Limonen - Charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Limonen ma działanie przeciwzapalne i jest stosowany wspomagająco w leczeniu problemów z oddychaniem.

Szybki wskaźnik THC w wersji Speedy Chile

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność mały
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Skunk