Super Skunk - 3szt feminizowane nasiona Sensi Seeds

Cena
73 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
7715

Dostępny
ks

Super Skunk to jedna z pierwszych prób wyhodowania przez Sensi nowej generacji roślin poprzez skrzyżowanie nowszej genetyki Skunk n. 1 ze starą jakością genetyki Afghani Hash. Więcej

Opis nasion Super Skunk pochodzi od oficjalnego producenta Sensi Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej produkt ten ma ograniczone zastosowanie i służy wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Feminizowane nasiona marihuany Super Skunk od Sensi Seeds

Feminizowane nasiona marihuany Super Skunk to jedna z pierwszych prób Sensi wyhodowania nowej generacji konopi poprzez skrzyżowanie nowszej genetyki Skunk n. 1 z genetyką starej jakości Afghani Hash. 

Feminizowana Super Skunk jest nieco inna, o łagodniejszym, bardziej owocowym aromacie. Afgańskie pochodzenie przebija się przez ziemiste, korzenne nuty bazy, które są szczególnie silne podczas kwitnienia.

Nasiona marihuany Super Skunk zostały zaprezentowane podczas Indica Cannabis Cup w 1990 roku. 

Szczegóły dotyczące Super Skunk femina

Genetyka: 80 % Indica

Czas kwitnienia: 45-50 dni

Wydajność: 125 g

Wysokość roślin: 120 - 150 cm

Terpeny z konopi zawarte w Special Queen

pinen Pinen - Cechą charakterystyczną jest bardzo świeży, wyrazisty, ale nienachalny aromat ziół i innych traw. Jego aromat i smak łączy w sobie nuty rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Ten terpen jest charakterystyczny przede wszystkim dla drzew iglastych. Dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym stosowany jest w aromaterapii i inhalacjach w leczeniu astmy i infekcji dróg oddechowych.

humulen Humulene - jest typowym przedstawicielem pikantnych, a zarazem ziemistych olejków eterycznych o lekko ostrym podtekście. W naturze najobficiej występuje w chmielu. Szczególnie ceniony jest za działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Dlatego często jest stosowany przy inhalacji par leczniczych w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Osoby z alergiami, astmą lub innymi infekcjami dróg oddechowych mogą szczególnie docenić ten terpen.

limonenLimonene - Bardzo powszechny terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

myrcenMyrcene - Jest to jeden z najbardziej powszechnych terpenów konopi, a jego zapach można opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździka. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Lokalizacja w środku, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena HTCC 1.Místo, Highlife Cup 2.Místo
Trudność mały
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Ruderalis, Afghani, Skunk
Substancja aktywna THC
Kwota 3 sztuk