Super Skunk Automatic - fem. i 3 szt. Sensi Seeds

Nagradzana genetyka
Cena
70 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6529

Dostępny
ks

Super Skunk Automatic to precyzyjna, wielofazowa rekombinacja Skunk # 1 i starannie wyselekcjonowanej rośliny mieszającej Afghani z jednym z najpotężniejszych autokwitnięć Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Super Skunk Automatic firmy Sensi Seeds

Sensi Seeds ma przyjemność zaprezentować trzecie wcielenie jednego z ich najlepszych plemion - feminizowane Super Skunk Automatic!

Dla nowicjusza Super Skunk jest generalnie jednym z najlepszych szczepów, który ma jeden z najbardziej spójnych efektów w świecie uprawy konopi.

Super Skunk Automatic to precyzyjna, wielofazowa rekombinacja Skunk # 1 i starannie wyselekcjonowanej afgańskiej rośliny mieszającej z jedną z najsilniejszych hybryd kwitnących automatycznie. Rezultatem jest odmiana konopi, która zachowuje cechy, dzięki którym Super Skunk jest tak sławny i lubiany.

Nasiona są mocne, energiczne i bardzo tolerancyjnedrobne błędy kultywacyjne, które są powszechne wśród nowo przybyłych.

Różne formy Super Skunk są często uprawiane w pomieszczeniach, ale również rozwijają się na zewnątrz w ciepłym, łagodnym klimacie. Na zewnątrz, szczególnie w chłodniejsze lato, zdolność do automatycznego kwitnienia Super Skunk pozwala na skoordynowanie sezonu kwitnienia z najdłuższymi, najjaśniejszymi dniami letnimi.

Typ : Indica 80% Sativa 20%

Genetyka : Skunk 1 X Afghanica

Wzrost wewnątrz : 60 - 65 dni

Czas kwitnienia na wolnym powietrzu : połowa października

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Trudność średni
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen
Genetyka Afghani