Oregano - 100% naturalny olejek eteryczny z oregano (10ml)

Cena
34 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
8193

Dostępny
ks

Oregano jest stosowane jako bardzo skuteczne zioło lecznicze. Więcej

Oregano(Origanum vulgare)

Olejek eteryczny z oregano jest destylowany parą wodną z delikatnych, zielonych liści purpurowo kwitnącego ziela Origanum vulgare. Wykazuje ożywczy ciepły, ziołowy, korzenno-słodki i pieprzny aromat.

Olejek z oregano zawiera dwa potężne związki, karwakrol i tymol, z których oba wykazały w badaniach silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Karwakrol ma szeroki zakres zastosowań, od leczenia alergii i infekcji bakteryjnych po ochronę skóry.

Zastosowanie olejku z oregano

Pomaga oczyścić organizm i otaczające go środowisko z niepożądanej aktywności mikrobiologicznej. Olej z oregano jest fantastycznym olejem dla zdrowego wsparcia płuc, gdy ktoś ma do czynienia z przeziębieniem lub grypą. Olejek eteryczny z oregano jest również znany z tego, że wspiera i wzmacnia funkcje odpornościowe i pomaga regulować menstruację. Jest pakowany z potężnymi właściwościami antybakteryjnymi, przeciwgrzybicznymi, przeciwwirusowymi i przeciwbólowymi i jest świetny do stosowania w leczeniu wielu infekcji. Ze względu na wysokie stężenie przeciwutleniaczy, olejek eteryczny z oregano może również pomóc w zmniejszeniu uszkodzeń oksydacyjnych i pomóc w zapobieganiu mutagenezie, kancerogenezie i starzeniu się ze względu na jego aktywność wymiatania wolnych rodników.

Emocjonalnie i energetycznie olejek eteryczny oregano jest rozgrzewający i uspokajający. Ten olejek eteryczny przyjemnie stymuluje układ nerwowy i często zapewnia ogólne samopoczucie. Olejek oregano sprzyja uzdrowieniu emocjonalnemu, refleksji i introspekcji, zwłaszcza w okresie sytuacyjnego niepokoju i depresji.

Jak używać

Zakroplić 5-10 kropli do aromaterapii, dodać do wody w zapalonym flakonie do aromaterapii.

3-6 kropli olejku wymieszać z 1dcl mleka lub łyżką miodu i dodać do kąpieli.

Jest to produkt kosmetyczny, nie do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml