Notorious THC - feminizowane nasiona marihuany 5 szt Humboldt Seed Company

49 points do systemu lojalnościowego
Cena
246 zł

Kod produktu
8024

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Humboldt Seeds Company dostarcza Ci feminizowaną odmianę THC, taką jaką chcą jej klienci. Feminizowane nasiona marihuany Notorious THC nie mogą zabraknąć w żadnej kolekcji! Więcej

Notorious THC - feminizowane nasiona marihuany od Humboldt Seed Company

Nasiona marihuany Notorious THC to połączenie Humboldt Frost, Caramel Cream i Ghost of von Humboldt OG. Powstała w ten sposób feminizowana odmiana marihuany jest pełna THC.

To jest bardzo silny szczep!

Rośliny są usiane trichomami błyszczącymi jak diamenty na niebie Humboldtów. Możesz spodziewać się ogromnej produkcji i wspaniałych terpenów.

Odmiana ta nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Podstawowe informacje o odmianie marihuany Notorious THC

Genotyp: raczej indica

Genetyka: Humboldt Frost x Caramel Cream x Ghost of von Humboldt OG

Czas kwitnienia: 65 dni

Zbiór na zewnątrz: październik

THC: 25-30 %.

Terpeny zawarte w roślinach Notorious THC konoa

myrcenMyrcene - Myrcene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Jego silny ziołowy aromat z subtelną nutą przypraw jest wzmocniony przez odrobinę piżma. W roślinach konopi indyjskich jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

pinenPinen - Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie mile widziane przez astmatyków.Oferuje również szereg potencjalnie terapeutycznych efektów, będąc jednocześnie w stanie zwalczać ewentualne zakaźne zarazki.Aromat terpentyny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu drewna.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy aromat. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

limonenLimonene - Limonene należy do najczęściej występujących terpenów w roślinach marihuany. Charakteryzuje się typowo cytrusowym aromatem. Stosowany jest w aromaterapii jako środek wspomagający leczenie trudności w oddychaniu. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem. Jego właściwości mogą pomóc wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Notorious_THC_Humboldt_Seed_Company

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor