Notorious THC - feminizowane nasiona marihuany 5 szt Humboldt Seed Company

Cena
232,60 zł

Kod produktu
8024

Dostępny
ks

Humboldt Seeds Company dostarcza Ci feminizowaną odmianę THC, taką jaką chcą jej klienci. Feminizowane nasiona marihuany Notorious THC nie mogą zabraknąć w żadnej kolekcji! Więcej

Notorious THC - feminizowane nasiona marihuany od Humboldt Seed Company

Nasiona marihuany Notorious THC to połączenie Humboldt Frost, Caramel Cream i Ghost of von Humboldt OG. Powstała w ten sposób feminizowana odmiana marihuany jest pełna THC.

To jest bardzo silny szczep!

Rośliny są usiane trichomami błyszczącymi jak diamenty na niebie Humboldtów. Możesz spodziewać się ogromnej produkcji i wspaniałych terpenów.

Odmiana ta nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Podstawowe informacje o odmianie marihuany Notorious THC

Genotyp: raczej indica

Genetyka: Humboldt Frost x Caramel Cream x Ghost of von Humboldt OG

Czas kwitnienia: 65 dni

Zbiór na zewnątrz: październik

THC: 25-30 %.

Terpeny zawarte w roślinach Notorious THC konoa

myrcenMyrcene - Myrcene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Jego silny ziołowy aromat z subtelną nutą przypraw jest wzmocniony przez odrobinę piżma. W roślinach konopi indyjskich jest on skoncentrowany głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

pinenPinen - Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie mile widziane przez astmatyków.Oferuje również szereg potencjalnie terapeutycznych efektów, będąc jednocześnie w stanie zwalczać ewentualne zakaźne zarazki.Aromat terpentyny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu drewna.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy aromat. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

limonenLimonene - Limonene należy do najczęściej występujących terpenów w roślinach marihuany. Charakteryzuje się typowo cytrusowym aromatem. Stosowany jest w aromaterapii jako środek wspomagający leczenie trudności w oddychaniu. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem. Jego właściwości mogą pomóc wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Notorious_THC_Humboldt_Seed_Company

Parameters

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC THC extrémní nad 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor