Freakshow - feminizowane nasiona marihuany 3 szt Humboldt Seed Company

Działanie -33%
34 do systemu lojalnościowego
Cena
172 zł z VAT-em

Cena standardowa
255 zł z VAT-em

Oszczędzaj
33% (83 zł)

Producent
Humboldt Seed Company

Kod produktu
8038

Dostępny
ks

Morfologicznie unikalny szczep z dominującą sativą o paprociowych liściach. Feminizowane nasiona marihuany Freakshow są dostarczane przez Humboldt Seed Company. Więcej

Freakshow - feminizowane nasiona marihuany od Humboldt Seed Company

Ten 2019 blast wyprodukowany przez Humboldt Seed Company jest unikalnym dziełem, które jest z miłościączule nazywane potworami Cannabis Lusus (od imienia syna rzymskiego boga wina i boskiego szaleństwa, Dionizosa).

Hodowca Kalivorne "Shapeshifter" poświęcił kilka lat na selekcję specjalnych odmian. W rezultacie powstał jedyny w swoim rodzaju twór o zupełnie nowej morfologii i strukturze liści przypominającej paproć.

Jest to odmiana w 90% zdominowana przez sativę, dająca duże plony. Czas kwitnienia wynosi około 65 dni w środowisku wewnętrznym. Na zewnątrz dojrzewa w pierwszej połowie października.

Odmiana ta nie wymaga specjalnej techniki. Jedynie seksowanie roślin może być trudniejsze.

Poziom THC wynosi około 18 %.

Wyjątkowe nasiona konopi Freakshow to świetny dodatek do Twojej kolekcji!

Podsumowanie informacji o odmianie konopi Freakshow

Genotyp: dominacja sativy

Genetyka: Secret Parentage, stabilny szczep Bx4

Czas kwitnienia: 65 dni

Zbiory zewnętrzne: 1. połowa października

Zawartość THC: 18 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Freakshow

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Charakteryzuje się ziemistym aromatem. Można też wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

pinenPinen -Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu drewna. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

ocimenOcimene - Aromat i smak ocimene są zniewalające, dość słodkie z subtelnymi kwiatowymi podtekstami. Podobnie jak inne terpeny, ocimene może pochwalić się właściwościami przeciwzapalnymi. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze, dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Freakshow-Humbold-Seed-Company-obsah-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Terpeny myrcen