Arbuz Zkittlez - nasiona feminizowane 5 szt Barney's Farm

25 do systemu lojalnościowego
Cena
128 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
7864

Dostępny
ks

Nasiona Watermelon Zkittlez zostały stworzone przez skrzyżowanie odmian Watermelon i Zkittlez . Chociaż w dużej mierze Indica , rośnie bardziej jak Sativa i osiąga wysokie plony . Więcej

Opis nasion konopi Watermelon Zkittlez pochodzi od oficjalnego producenta Barney's Farm. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Feminizowane nasiona marihuany Watermelon Zkittlez z Barney's Farm

Ta feminizowana odmiana nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz . W uprawie indoor rośliny osiągają wysokość 120-140 cm. W uprawie outdoor osiągają wielkość około 200 cm.

Feminizowana odmiana Watermelon Zkittlez jest krzyżówką z genetyki W atermelon i Z kittlez .

Genotyp odmiany Watermelon Zkittlez

Te feminizowane nasiona marihuany składają się z genotypu 55% indica i 45% sativa. Czas kwitnienia to 56-63 dni z plonem indoor 550 gr/m2 i 50-1000g/roślina outdoor.

Szczegóły odmiany Arbuz Zkittlez

Genotyp : Indica 55% Sativa 45%

Genetyka : Arbuz x Zkittlez

Optymalna wydajność / indoor : 550 gr / m2

Optymalna wydajność / outdoor: 750-1000 g na roślinę

Wysokość wewnętrzna : 120-140 cm

Wysokość na zewnątrz : 140-200 cm

Czas kwitnienia : do 63 dni

THC : do 25%

Terpeny zawarte w Arbuzie Zkittlez

Lemoniada Limonen - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

pinen Pinen - Aromat terpenowy Pinen to mieszanka zapachu rozmarynu, bazylii i lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Działa przeciwzapalnie. Jednocześnie może walczyć z możliwymi zarazkami zakaźnymi.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

linalol Linalool - ma działanie uspokajające. Łagodzi napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Pomaga lepiej spać i wzmacnia układ odpornościowy.

wskaźnik thc

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny limonen
Genetyka Zkittlez