Mokum's Tulip autoflower - nasiona feminizowane 7 szt Dutch Passion

82 do systemu lojalnościowego
Cena
410 zł z VAT-em

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8290

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Mocny i żywiczny samochód z kilkoma fenotypami kolorystycznymi. Więcej

Feminizowane nasionaMokum's Tulip autoflower firmy Dutch Passion.

Feminizowane nasiona marihuanyMokum's Tulip mają słodki zapach holenderskiego tulipana! Nie ma to jak połączenie słodkiego aromatu z niesamowicie bogatym profilem terpenowym. Dodaj do tego magiczny haj, a zrozumiesz dlaczego hodowla Auto Mokum's Tulip i jego włączenie do oferty było dosłownie wymagane przez naszych klientów, którzy są fanami odmian automatycznie kwitnących.

Produkowane są cztery główne fenotypy, z których dwa mają piękne fioletowe kolory. Rośliny rosną dość duże na auto, od nasiona do zbioru trwa średnio 12 tygodni indoor .Tulipan Mokum's jest dużym producentem żywicy - nawet na nadmiarowym obrzeżu. Dobry na hasz lodowy i bardzo wydajny przy tłoczeniu kalafonii.

Odmiana Tulip Auto Mokum produkuje również dużo żywicy, więc możesz ją wykorzystać do robienia koncentratów. Szkoda pozbywać się trichomów z rośliny, kiedy zamiast nich można albo użyć worka filtracyjnego ice-o-latora , aby uzyskać trochę tej kalafonii.

Poziom THC jest w wysokich 20-tkach.

Efekt jest silny.

Genetyka feminizowanej odmiany Mokum's Tulip

Mokum's Tulip Auto jest krzyżówką Mokum's Tulip i Colorado Cookies Auto. Jest toklasyczna hybryda auto o wysokim potencjale zbiorów wpołączeniu z bardzo dobrym poziomem THC, dającym silny efekt.

Genotyp.

Genetyka: Mokum's Tulip i Colorado Cookies Auto

Wysokość : Wysoki

Wydajność: wysoka

Czas kwitnienia: 12 tygodni

THC: 20% haju

pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

Humulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

myrcen Myrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty zapach i pikantny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Caryophyllene - Ma korzenny odcień. Sprawdza się również przy problemach z oddychaniem i bólach różnego pochodzenia.

Limonene - Ten terpen charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako środek wspomagający leczenie trudności z oddychaniem. Ma działanie przeciwzapalne.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny pinen