Durban Dew - nasiona feminizowane 10 szt Dutch Passion

86 do systemu lojalnościowego
Cena
432 zł z VAT-em

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
7947

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Nowość na 2022 rok - odporna hybryda z dominującym genotypem sativy. Te feminizowane nasiona marihuany odmiany Durban Dew są połączeniem dwóch klasycznych, znanych odmian od Dutch Passion - Durban Poison i Frisian Dew. Więcej

Durban Dew by Dutch Passion

Feminizowana Durban Dew jest wynikiem połączenia dwóch klasycznych odmian konopi - Durban Poison i Frisian Dew. Obie są znane ze swojego unikalnego profilu terpenowego.

Nasiona marihuany Durban Dew to nowość na 2022 rok od Dutch Passion Seedbank.

Odmiana nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarniach. Została wyhodowana tak, aby sprostać trudnym i zmiennym warunkom holenderskiej pogody. Dzięki temu deszcz czy zimno nie zaszkodzą roślinie. Jeśli jednak będzie przechowywany w takiej pogodzie przez dłuższy czas, mogą pojawić się klasyczne problemy z pleśnią. Mimo to jest to bardzo uniwersalna, niewymagająca odmiana. Jego genotyp zdominowany jest przez .

Rośliny konopi szybko rosną i wytwarzają szerokie i silne gałęzie, które układają się w kształt przypominający choinkę. Zwykle dorastają do wysokości 2-4 metrów i są gotowe do zbioru 8-9 tygodni po przejściu w stan kwitnienia. W plenerze zbiory przypadają na przełom września i października.

Odmiana konopi Durban Dew oferuje doskonałe plony. Plony Indoor wynoszą około 450-550g/m2. W przypadku roślin uprawianych na zewnątrz plon na poziomie 500-1000 gramów nie jest wyjątkiem.

Sporadycznie rośliny mogą przybierać odcienie różu i fioletu. Liście mogą być ciemne z fioletowym odcieniem. Jeśli w nocy temperatury są niskie, liście mogą zmienić kolor na czarny.

Szczegóły dotyczące Durban Dew

Genotyp: w przeważającej mierze sativa

Genetyka: Durban Poison X Frisian Dew

Wydajność w pomieszczeniach: 450-550g/m2

Plon na zewnątrz: 500-1000 g/roślinę

Czas kwitnienia: 8 do 9 tygodni

THC: Wysoki

Terpeny zawarte w roślinach konopi Durban Dew

karyofylenCaryophyllene - Jest typowy dla swojego pieprzowego zapachu, nadaje się dla osób cierpiących na częste infekcje górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

pinenPinene - Należy do grupy najczęściej występujących terpenów. Ma świeży ziołowy zapach. Przyczynia się do leczenia astmy lub infekcji dróg oddechowych. Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne jest wykorzystywany w aromaterapii.

humulenHumulene - Ma typowy ziemisty, ostry aromat z nutami przypraw. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Stosowany jest przy inhalacji par leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub oskrzeli.

terpineolTerpineol - Przyczynia się do leczenia zaburzeń snu i bezsenności, zmian nastroju, depresji, lęku. Ma bardzo dobre działanie antybiotyczne i antyoksydacyjne.

limonenLimonen - Limonen ma działanie przeciwzapalne i jest stosowany wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Wydajność wysoki
Lokalizacja szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny terpineol
Genetyka Frisian Dew