Babchi - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
27 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
7304

Dostępny
ks

Olejek Babchi to zioło ajurwedyjskie stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej. Stosowany przy problemach skórnych. Więcej

Olejek Babchi (Psoralea corylifolia) 10 ml

Psoralea corylifolia , powszechnie znana jako Babchi lub Bakuchi, to jednoroczne zioło rosnące na równinach indyjskich. Olejek pochodzi z nasion Psoralea corylifolia i od dawna jest stosowany w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej ze względu na swoje magiczne działanie w leczeniu różnych chorób skóry . Babchi jest nagradzany w Ajurwedzie jako „Kustanashini”, co oznacza „niszczyciel trądu”.

Psoralea corylifolia jest jednym z najpopularniejszych tradycyjnych chińskich leków i jest oficjalnie wymieniona w Farmakopei Chińskiej. Roślina ma ogromne znaczenie biologiczne i od wieków jest szeroko stosowana ze względu na jej magiczne działanie przeciwko wielu chorobom skóry, takim jak leukoderma i trąd.

Ta roślina jest również badana farmakologicznie pod kątem jej chemoprotekcyjnego, przeciwutleniającego , przeciwdrobnoustrojowegoi właściwości przeciwzapalne .

Olejek Bakuchi jest również szeroko stosowany w filtrach przeciwsłonecznych i produktach do włosów, szczególnie tych, które promują odrastanie włosów utraconych w wyniku łysienia.

Jest to produkt kosmetyczny i jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych materiałów, nie należy tego akceptować wewnętrznie.

Parametry

Terpeny bakuchiol, citral
Tom 10 ml