Afghani 1 - nasiona feminizowane 3 szt., Sensi Seeds

Cena
114 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8294

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Choć nazwa Cannabis indica pochodzi z Indii, to najlepsza czysta marihuana uprawiana jest w Afganistanie. Tak jak te feminizowane nasiona marihuany Afghani #1 od Sensi Seeds. Odmiana ta charakteryzuje się szybko kwitnącymi, kompaktowymi roślinami pełnymi gęstych buds. Więcej

Afghani #1 - feminizowane nasiona marihuany od Sensi Seeds

Sensi Seeds oferuje odmianę Afghani #1 wyhodowaną z własnych roślin haszyszowych.

Bezpretensjonalna odmiana konopi Afghani #1 zapewnia solidne rezultaty. Odmiana ta jest szczególnie odpowiednia dla środowisk wewnętrznych , ale obiecuje również sukces na zewnątrz, zwłaszcza w łagodnym klimacie z długim latem.

Ta odmiana konopi ma krótki czas kwitnienia, ale nawet podczas bardzo krótkiego okresu kwitnienia 45-55 dni produkuje kompaktowe pąki z niesamowitą liczbą trichomów.

Szczegóły dotyczące Afghani Cannabis #1

Genotyp: 95% indica, 5% sativa

Genetyka.

Czas kwitnienia: 7-8 tygodni

Dominujący terpen w roślinach konopi Afghani #1

Myrcene - Jest to jeden z najbardziej powszechnych terpenów konopi, a jego zapach można opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździka. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność malá náročnost
Terpeny myrcen
Genetyka Afghani