Skunk 1 Automatic - fem. i 3 szt. Sensi Seeds

Szybkie kwitnienie
Cena
65 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6526

Dostępny
ks

Skunk # 1 Automatic oferuje wszystko, czego hodowca może chcieć w jednym prostym pakiecie! Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Skunk 1 Automatic firmy Sensi Seeds

Skunk # 1 Automatic oferuje wszystko, czego hodowca może chcieć w jednym prostym pakiecie! Skunk # 1 to po prostu jedna z najważniejszych odmian konopi, jakie kiedykolwiek stworzono.

Jako jedna z pierwszych stabilizowanych hybryd Indica-Sativa, jej historia sięga przynajmniej 30 lat . W tym czasie Skunk # 1 ze swoim niezliczonym potomstwem bezpośrednio wpłynął na świat konopi bardziej niż inne odmiany.

Plemiona Skunk znane są z bezproblemowej uprawy, a dzięki stworzeniu nie tylko feminizowanych, ale także automatycznie kwitnących wersji, uczyniły go jeszcze łatwiejszym. Dla początkujących i doświadczonych hodowców Skunk # 1 Automatic jest najłatwiejszy, najszybszy sposób na produkcję wysokiej jakości konopi medycznych lub rekreacyjnych !

Skunk # 1 Automatic zazwyczaj zaczyna kwitnąć mniej niż miesiąc po pojawieniu się kiełków. Po rozpoczęciu fazy kwitnienia jest energiczny i produktywny, trwa 45 do 55 dni, a rośliny nie mają tendencji do powrotu do wzrostu wegetatywnego.

Skunk # 1 Automatic działa dobrze pod lampą wiosną i latem . Ale nawet w większości miejsc ma poniżej 45 stopni N. W krótszym lub chłodniejszym lecie można zaplanować kiełkowanie nasion automatycznie kwitnących, aby ich faza kwitnienia była zsynchronizowana z najbardziej słonecznymi dniami w czerwcu lub lipcu, a nie w chłodniejszych dniach września. , co pozwala im osiągnąć swój pełny potencjał.

Typ : Indica 65% Sativa 35%

Genetyka : Skunk nr 1

Wydajność : średnia

Czas kwitnienia : 45 - 55 dni

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 5 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen
Genetyka Afghani