Wapno - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
22 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
7321

Dostępny
ks

Olejek z limonki ma silne działanie terapeutyczne. Jest stosowany w produktach do czyszczenia i pielęgnacji włosów. Skuteczny przeciwko owadom. Więcej

Olejek limonkowy (Citrus aurantifo) 10 ml


Nasz ekologicznie produkowany olejek z limonki , zwany także Key Lime Essential Oil, jest tłoczony na zimno ze świeżej, skórki warzywnej owoców cytrusowych aurantifolia uprawianych we włoskich sadach całowanych przez słońce.

Nasz olej z limonki ma wyjątkowo wyraźny, przyjemny, owocowy i lekko słodki aromat: doskonały w naturalnych perfumach !


W przeciwieństwie do dostępnych w handlu olejków z limonki, które są uważane za wysoce światłoczułe, nasz tłoczony na zimno olej eterowy z limonki nie jest fototoksyczny i nadaje się do stosowania w pielęgnacji skóry lub wszędzie tam, gdzie dotyczy to światłoczułości.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Świeży, krzaczasty i silnie aromatyczny olejek limonkowy ma podobny profil terapeutyczny do cytrusów, cytryny i ma wiele podobnych właściwości ściągających.właściwości

Olej Lime jest często stosowany w oczyszczaniu produktów do twarzy i ciała dla swoich właściwości czyszczących i podnoszący na duchu zapach. Olejek eteryczny z limonki może pomóc w promowaniu młodzieńczego wyglądu , zmniejszeniu wyglądu drobnych linii, nierównomiernej pigmentacji i utracie elastyczności.

Wapń ma działanie rozciągające, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania, który pomaga odmłodzić skórę. Wapń w produktach do pielęgnacji włosów pomaga poprawić połysk, umożliwiając zewnętrzną warstwę pasma włosów, skórek, leżąc płasko i odbijając więcej światła.

W aromaterapii odświeżające, ale niezbyt słodkie właściwości olejku z limonki mogą przyczynić się do zwiększenia jasności umysłu i czujności, a także mogą promować uczucie pozytywności , spokoju i harmonii. Jest często stosowany w mieszaninach z innymi olejkami myjącymi i podnoszącymi na duchuwiększa moc odświeżania oraz wzmocnienie równowagi emocjonalnej i dobrego samopoczucia.

Olejek z limonki działa również skutecznie przeciwko komarom i owadom , ponieważ te brzęczące niedogodności reagują negatywnie na cytrusowe zapachy i powstrzymują się od miejsca, w którym pachną.

Parametry

Terpeny limonen, linalool, myrcen, ocimen
Tom 10 ml