Sugar Bomb Punch - Nasiona feminizowane 10 szt Dutch Passion

Działanie -33%
68 do systemu lojalnościowego
Cena
340 zł z VAT-em

Cena standardowa
510 zł z VAT-em

Oszczędzaj
33% (170 zł)

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8279

Dostępny
ks

Grube buds, ogromne plony i bardzo wysoka zawartość THC sprawiają, że jest to zwycięzca. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Sugar Bomb Punch z Dutch Passion.

Każdy lubi widzieć błyszczące trichomy na swoich damach. Niektóre szczepy wyglądają bardziej mroźnie niż inne . Jednym z dobrych przykładów szczepu pokrytego iskrzącymi się trichomami, które przenoszą kannabinoidy jest Sugar Bomb Punch Feminised Marijuana Seeds.

Ta krótka roślina zdominowana przez indicę szybko wyrośnie na krótką budowę ciała. W ciąguzaledwie 9 tygodni będzie w pełni dojrzała i gotowa do zbiorów, liście mogą ciemnieć podkoniec. Typowo istnieją 4 fenotypy, uważaj na najkrótszy .Gęste, wilgotne, bardzo grube kwiatostany są cięższe niż można by się spodziewać. Często mały pączek,który wydaje się być wystarczający na jednego jointa, wystarcza na dwa.

Genetyka feminizowanych nasion marihuany Sugar Bomb Punch z Dutch Passion.

Genetyka feminizowanych nasion konopiSugar Bomb Punch pochodzi od THC Bomb x (Critical Orange Punch x Bubba Island Kush). Połączenie to charakteryzuje się poziomem THC 20%+, euforycznym upaleniem sofy i kwiatami pokrytymi ogromną ilością gęstych, lśniących trichomów.

Genotyp.

THC Bomb X (Critical Orange Punch x Bubba Island Kush)

Wysokość: średnia

Czas kwitnienia: 9 tygodni

Wydajność: wysoka

THC: Wysoki

terpen limonenLimonene - Terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje powszechnie, jest kolejnym członkiem rodziny terpenów konopi. Limonen jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

terpen karyofylenCaryophyllene - Ten terpen obecny w roślinie marihuany pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego, typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale również w zwalczaniu bólu.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

pinenPinen - Aromat terpeny Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

humulenHumulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny pinen
Genetyka Critical