Lockdown Kush - Nasiona konopi feminizowane 5 szt, Sensi Seeds

Szybkie kwitnienie
36 do systemu lojalnościowego
Cena
182 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8414

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Nasiona marihuany Lockdown Kush od Sensi Seeds powstały z połączenia odmian San Fernando Valley OG i Afghani #1. Ta odmiana konopi produkuje rośliny o kompaktowych rozmiarach i krótkim czasie kwitnienia. Więcej

Lockdown Kush - feminizowane nasiona marihuany od Sensi Seeds

Nasiona marihuany z dominacjąSativy w odmianie Lockdown Kush należą do listy odmian feminizowanych z banku nasion Sensi Seeds.

Linia rodzicielska składa się z odmian konopi San Fernando Valley OG i Afghani #1.

Odmiana konopi Lockdown Kush może być umieszczona w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Rośliny mają krótki czas kwitnienia 55-60 dni. W pomieszczeniach zamkniętych rośliny mają średnią wysokość do 150 cm. Na zewnątrz natomiast mogą dorastać do ponad 150 cm wysokości.

Ta odmiana oferuje średnie plony. W pomieszczeniach zamkniętych plony wynoszą około 450 g na m2. Produkcja na zewnątrz wynosi 550 g lub więcej.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi Lockdown Kush

Genotyp: 40 % indica, 60 % sativa

Genetyka: San Fernando Valley OG x Afghani #1

Czas kwitnienia: 55 - 60 dni

Wysokość roślin w pomieszczeniach zamkniętych: 100 - 150 cm

Wydajność w pomieszczeniach zamkniętych: 450 g/m2

Wysokość roślin na zewnątrz: 150 cm

Plon zewnętrzny: 550 g/roślinę

Podstawowe terpeny zawarte w roślinach konopi Lockdown Kush

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

pinenPinen - Ten terpen charakteryzuje się przeważającym zapachem drzewnym, bazyliowym i rozmarynowym, ma bardzo wyraźny i świeży ziołowy aromat. Ma działanie antyoksydacyjne. Jest wykorzystywany w dziedzinie aromaterapii ze względu na swoją świeżość. Może zapobiegać infekcjom, a jego wdychanie pozwala na dostanie się większej ilości powietrza do płuc.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny limonen, myrcen, pinen
Genetyka Afghani