Kerosene Krash autoflower - nasiona feminizowane 3 szt Dutch Passion

-26%
50 do systemu lojalnościowego
Cena
253 zł

Cena standardowa
341 zł

Oszczędzaj
26% (88 zł)

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8285

Dostępny
ks

Silna, ostra odmiana autohybrydowa o plonach XL. Więcej

Feminizowane nasiona autoflower Kerosene Krash firmy Dutch Passion.

Auto Kerosene Krash jest idealną odmianą dla hodowców, którzy lubią złożony profil terpenowy. Jest to odmiana o silnym i ostrym aromacie, w którym przeważają nuty ziemiste, gazowe i korzenne, sosnowe .Tobardzo unikalny i złożony profil, w którym mogą pojawić się także bardziej chemiczne i drzewne nuty.

Feminizowane nasiona marihuanyAuto Kerosene Krash są silną hybrydową odmianą autoflower. Zwykle wyrasta w średniej wielkości krzaczasty kwiat autofloweringowy, który wykazuje klasyczną strukturę autofloweringową Dutch Passion z ciężkim głównym kwiatem otoczonym wieloma bocznymi kwiatami.

Auto Kerosene Krash to odmiana automatycznie kwitnąca o cechach głównie hybrydowych. Struktura liści i roślin wydaje się być hybrydową odmian ą marihuany automatycznie kwit nącą.Istnieją pewne fenotypy,które mogą wykazywać nieco więcej cech Indica w liściach.

Wszystkie te odmiany dają domyślnie wysokie plony, połączone z najwyższą jakością pąków i niezwykle wysokim poziomem THC.Auto Petrosene Krash jest również łatwy w uprawie i nie wymaga specjalnych wymagań żywieniowych ani specjalnych technik uprawy, aby osiągnąć dobre wyniki .

Nasiona marihuany automatycznie kwitnąceKerosene Krash mają średni cykl 12 tygodni od nasion do zbiorów.

Dzięki temu rośliny mogą być uprawiane idealnie naturalnie .Jest to równieżodpowiednia struktura do uprawy SOG. Większość roślin ma silny centralny kwiat główny otoczony wieloma silnymi kwiatami bocznymi.

Kiedy roślina zakończy fazę wzrostu, zobaczysz, że bardzo szybko zacznie produkować trichomy. Nawet jeśli roślina jest jeszcze pełna białych włosów kwiatowych, produkcja trichomów jest już w pełnym rozkwicie!

Kwiaty Auto Kerosene Krash są okrągłe jak mini piłeczki golfowe i zazwyczaj nie rozrastają się całkowicie, mimo to możliwe są wysokie plony.

Pąki stają się bardzo zwarte i twarde. U najbardziej hybrydowych fenotypów, które stają się tylko nieznacznie większe, można spodziewać się również większego kwiatu .Fenotypy z większym nachyleniem indica mają tendencję do posiadania nieco mniejszych buds.

Genetyka feminizowanej odmiany Kerosene Krash

Oryginalny fotoperiod Kerosene Krash powstał poprzez skrzyżowanie żeńskiej GG#4 ze specjalnym samcem Sherbet. Byliśmy tak zadowoleni z rezultatu, że natychmiast rozpoczęliśmy pracę nad samokwitnącą odmianą tej pięknej damy .Użyliśmy naszej Auto Glueberry Kush ( Glueberry OG x Auto Blueberry ), aby przekształcić tę genetykę wautomatycznie kwitnącą.

Zapewniło to przekazanie profilu gazowego terpenów do rośliny autokwitnącej, oprócz fenomenalnej potencji. Auto Kerosene Krash ma nieco więcej owocowych nut w aromacie niż odmiana fotoperiodowa, ale obie są bardzo silnymi odmianami, które pięknie wyglądają.

Genotyp.

Genetyka: Kerosene Krash (GG#4 x Sherbet) x Auto Glueberry OG (Glueberry OG x Auto Blueberry)

Wysokość : Wysoka

Czas kwitnienia: 12 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 400-500 g/m2

THC: 20%+ Wysoki

limonenLimonene - Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Limonen ma właściwości przeciwzapalne i jest stosowany wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

humulenHumulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne stosowany jest w inhalacjach zarówno na górne jak i dolne drogi oddechowe. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

myrcenMyrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty zapach i ostry goździkowy aromat. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Caryophyllene - Ma korzenny zapach. Sprawdza się również przy problemach z oddychaniem i bólach różnego pochodzenia.

Linalool - Jego zapach to lawenda. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i ogólnie przywraca spokój całemu układowi nerwowemu.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny myrcen