Purple Ryder - nasiona automatycznie kwitnące 10 sztuk, Doctor's Choice

66 do systemu lojalnościowego
Cena
333 zł z VAT-em

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8956

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Wielu hodowców pamięta piękno i moc tej fioletowej, klasycznej odmiany od Sasha Joint Doctor. Doc i jego zespół od kilku lat udoskonalają starą, dobrą Purple Ryder. Kilka pokoleń starannej selekcji umożliwiło teraz przywrócenie tej odmiany. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Purple Ryder pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Nasiona automatycznie kwitnące Purple Ryder - Doctor's Choice

Wykorzystaliśmy genetykę Lowryder, Mazar i Red Chronic Ryder, aby stworzyć tę piękną damę. Nie rośnie bardzo wysoko, 60-80 cm, co jest typowe dla roślin Indica.

Te kompaktowe rośliny wytwarzają duże fioletowe bryłki pokryte lepką warstwą żywicy, ale liście pozostają jasnozielone - prawdziwe piękno.

Purple Ryder to odmiana o słabym zapachu. Okres zbiorów kończy się 10 tygodni po wykiełkowaniu, dając plon 100 g z rośliny w optymalnych warunkach.

Purple Ryder to nie tylko piękna roślina, ale także przyjemny smak - łączący świeży kwiatowy aspekt z nutą słodyczy. Indica uderza w ciało miękkim i gładkim kamieniem, który zapewnia całkowity relaks.

Szczegóły Purple Ryder

Genetyka: Lowryder x Mazar x Red Chronic Ryder

Genotyp: głównie Indica

Wysokość: indoor (60 - 80 cm) / outdoor(80 - 100 cm) / szklarnia

Plon indoor: 400-600 g/m²

Plon outdoor: 100 g/roślinę

Zbiór: 10 tygodni po wykiełkowaniu

THC: wysokie

Terpeny zawarte w Purple Ryder

Mircen - najczęstszyterpen występujący w roślinach. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku lub laurze. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Ocimen - występujew ziołach, zwłaszcza w bazylii.Maraczej słodki, kwiatowy zapach, dlatego też jest często stosowany w perfumach. Przyczynia się do leczenia problemów skórnych (grzybice, infekcje skóry).

Linalool - ma działanie uspokajające. Rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi stres i przywraca spokój całemu układowi nerwowemu. Wspomaga również lepszy sen i wzmacnia układ odpornościowy.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Terpeny linalool, myrcen, ocimen
Kategoria Konopie indyjskie