Doctor's Choice n.1 - nasiona automatycznie kwitnące 10 sztuk, Doctor's Choice

66 do systemu lojalnościowego
Cena
333 zł z VAT-em

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8946

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Auto fem Doctor's Choice #1 był pierwszym szczepem, który dał początek nowemu rozdziałowi Sasha Joint Doctor. Roślina z dominującą sativą oparta jest na kilku legendarnych genach Jack Herer x Skunk x Lowryder. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Doctor's Choice #1pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Doctor's Choice - Doctor's Choice #1

DC #1 nadaje się do uprawy indoor i outdoor. To naprawdę łatwa w uprawie odmiana, która trafi do serc nawet mniej doświadczonych hodowców.

Ponieważ jest to roślina z dominacją sativy, czas wzrostu jest wydłużony i trwa 70-90 dni od kiełkowania. DC#1 będzie zatem wdzięczna za cierpliwość. Jest to jedna z najsilniejszych i najbardziej płodnych odmian automatycznie kwitnących w naszej linii.

Większość roślin ma słodki smak z lekką nutą cytrusową dzięki swoim rodzicom.

Odmiana Doctor's Choice #1 zajęła 2. miejsce w kategorii "Najlepsza odmiana Sativa" na Mistrzostwach Świata Odmian Automatycznie Kwitnących w 2023 roku!

Szczegóły dotyczące Doctor's Choice #1

Genetyka: Jack Herer x Skunk x Lowryder

Genotyp.

Wysokość: indoor (70-150 cm) / outdoor (100-150 cm)

Plonindoor: 400-600 g/m²

Plon outdoor: 100-150 g/roślinę

Zbiór: 10+ tygodni po wykiełkowaniu

THC: wysokie

Terpeny zawarte w Doctor's Choice #1

Limonen - Limonen ma wyraźny cytrusowy aromat i jest silnym przeciwutleniaczem. Jest popularny w aromaterapii i ma działanie przeciwwirusowe. Przyczynia się do leczenia dolegliwości układu oddechowego, cukrzycy i osłabionej odporności.

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, ocimen
Kategoria Konopie indyjskie