Geranium Pink - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml) - Pěstík

Cena
52 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
8249

Dostępny
ks

Chłodny, podnoszący na duchu olejek geraniowy o zapachu róży z Wysp Reunion od dawna jest uwielbiany zarówno za pyszną złożoność swojego bukietu, jak i szeroki zakres zastosowań. Więcej

Pelargoniumgraveolens var roseum

Olejek eteryczny z geranium, znany również jako olejek różany, jest destylowany parą wodną z liści i wierzchołków kwiatowych rośliny Pelargonium roseum.

Zastosowanie olejku Pelargonium roseum

Olejek eteryczny z róży pelargonii jest często stosowany w aromaterapii, pielęgnacji skóry, produkcji mydła i masażu. Jest również łagodnie ściągający, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Olej z geranium różanego okazał się również bardzo przydatny w leczeniu trądziku różowatego i popękanych naczy nek. Olej ten jest również powszechnie ceniony jako potężna pomoc w promowaniu łatwości i łaski podczas kobiecego cyklu miesięcznego.

Pelargonia jest również znana jako zioło adaptogenne, co oznacza, że może pomóc wspierać układ nadnerczy i jego zdolność do zarządzania hormonalną reakcją na stres. Pomaga zmniejszyć uczucie stresu i niepokoju. Ze względu na swój równoważący wpływ na ciało i umysł, geranium jest doskonałym wyborem dla poprawy nastroju i promowania dobrego samopoczucia. Jego stymulujące właściwości są również powiedział, aby podnieść ducha i promować zmysłowe uczucia.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacenia kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml