Feminizowane nasiona HiFi 4G 10 szt Dutch Passion

68 points do systemu lojalnościowego
Cena
343 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
8268

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Ta odmiana jest doskonała do wypoczynku. Więcej

Feminizowane nasiona HiFi 4G od Dutch Passion

W Dutch Passion staramy się być na bieżąco z najnowszymi genetykami, a nasze kontakty w Ameryce Północnej zapewniły nam naprawdę niesamowitą ofertę. Rezultatem naszego najnowszego projektu jest HiFi 4G, który zawiera niesamowite genetyki pochodzące z WiFi OG i naszego nagrodzonego i przepełnionego żywicą Glueberry OG.

Ta odmiana jest idealna do relaksu, a konkretnie do słuchania muzyki. HiFi 4G wydaje się pomagać we wzmacnianiu doznań i radości z muzyki. Twój system Hi-Fi ożyje, brzmiąc bogatszym, głębszym i czystszym dźwiękiem, tak jakbyś był tuż obok muzyka tworzącego swoją muzykę. To feminizowane nasiono odmiany bogatej w THC łączy kreatywny przyjemny haj z jakościowym znieczuleniem umysłu.

Zbiory z tej nieskomplikowanej odmiany są bardzo łatwe, ponieważ rośnie ona łatwo w każdych warunkach uprawy. Niesamowity profil terpenowy, energiczny wzrost i gruba warstwa lśniących terpenów sprawiają, że ta wysokowydajna odmiana jest idealna dla producentów koncentratów i ekstraktów.

Produkuje duże, gęste pąki, które są całkowicie pokryte grubą warstwą żywicy i zawierają do 20% THC. Jest to również idealny model do produkcji ekstraktów z konopi , takich jak Rosin, BHO, Water Hash.

Nasiona konopi HiFi 4G mogą być łatwo uprawiane na zewnątrz lub w pomieszczeniach i potrzebują zaledwie 55 dni,aby zakwitnąć.

Genetyka feminizowanej odmiany HiFi 4G

HiFi 4G należy, wraz z SFV OG,do rodziny szczepów OG Kush znajdujących się obecnie na światowym rynku.

Genotyp.

Genetyka: OG KUSH

Wysokość: średnia

Czas kwitnienia: 8 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach zamkniętych: 500 g/m2

Plon zewnętrzny: 700+ g/roślinę

THC: 20% Wysoki

limonenLimonene - Charakteryzuje się świeżym, cytrusowym aromatem. Limonen ma właściwości przeciwzapalne i jest stosowany wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

humulenHumulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

pinenPinen - Aromat terpentyny konopi Pinen to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Oferuje szereg potencjalnie terapeutycznych efektów. Ma działanie przeciwzapalne, co jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Właśnie takie działanie może mieć ten terpen. Jednocześnie potrafi zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

myrcenMyrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty zapach i ostry goździkowy aromat. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Ekstrakcja 1% CBD
Terpeny pinen
Genetyka OG Kush