Durban - Nasiona 10 szt. Standardowych Sensi Seeds

Działanie
43 do systemu lojalnościowego
Cena
217 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6600

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Ta krótka subtropikalna sativa pochodzi od miasta w Południowej Afryce, zdominowanego przez marihuanę rosnącą na okolicznych wzgórzach i równinach. Genotyp jest lokalny Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Durban Standard firmy Sensi Seeds

Ta krótka subtropikalna sativa pochodzi od miasta w Południowej Afryce, zdominowanego przez marihuanę rosnącą na okolicznych wzgórzach i równinach. Genotyp jest popularny w lokalnych kwiatostanach i plonach.

Fakt, że Durban jest również jednym z najbardziej ruchliwych portów w Afryce, przyczynił się jedynie do jego ekspansji na całym świecie. W swojej ojczyźnie Durban ma reputację rosnącej jakości roślin z pierwszorzędnymi wynikami.

Durban Durban posiada wszystkie poprzednie funkcje i może również okazać się dodatkowym atutem w naszych strefach umiarkowanych.

Aklimatyzowany model Durbanu , który został przygotowany dla Ciebie, jest jednym z najczystszych Sativa, który jest w ofercie i zachowuje się inaczej niż wszystkie zwykłe sativy bliżej równika.

Genetyka : Sativa

Długość kwitnienia : koniec września

Wydajność : ponad 400 g

Wysokość rośliny : 150 - 200 cm

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja regularny
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 10 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność średni
Terpeny geraniol, ocimen
Genetyka Afghani, Indian, Mexican