Northern Lights Automatic - fem. i 10ks Sensi Seeds

Cena
251,60 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6525

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Northern Lights Automatic jest zwykle uprawiany w pomieszczeniach, ale ten szczep może również dobrze rosnąć na zewnątrz w ciepłym, słonecznym klimacie śródziemnomorskim. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Northern Lights Automatic firmy Sensi Seeds

Northern Lights Automatic został wyhodowany z solidnej puli genów, mieszając NL # 5 i NL # 2 z najlepszą feminizowaną, automatycznie kwitnącą Indicą i krzyżującymi się z rodzicami NK.

Podobnie jak większość jej rodziny, Northern Lights Automatic jest zwykle uprawiana w pomieszczeniach, ale ten szczep może również dobrze rosnąć na zewnątrz w ciepłym, słonecznym klimacie śródziemnomorskim.

Wewnątrz i na zewnątrz NL Automatic może przejść od kiełkowania do zbioru w 11 tygodni! Kwiat zaczyna się zwykle 20-30 dni po kiełkowaniu, niezależnie od fotoperiodów, a faza kwitnienia NL Auto jest zakończona w ciągu 50-60 dni.

Hodowcy wewnętrzni, którzy dają więcej godzin światła dziennie (powiedzmy 18 godzin zamiast 14) mogą zobaczyć cykl kwitnienia nieco szybciej, ale różnica jest zazwyczaj znikoma.

Northern Lights Automatic zwykle osiąga wysokość od 60 do 90 cm od czasu zbiorów.

Typ : Indica 80%

Wysokość : 60 - 90 cm

Czas kwitnienia : 50 - 60 dni

Parameters

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena Highlife Cup 1.Místo
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen
Genetyka Afghani