Californian Orange - nasiona feminizowane 3 szt Dutch Passion

Cena
79 zł

Producent
Dutch Passion

Kod produktu
7879

Dostępny
ks

Californian Orange to hybrydowa odmiana marihuany, której historia sięga co najmniej 1980 roku. Jest to hybryda 50% sativa, 50% indica. Californian Orange to nasiona feminizowane. Więcej

Opis feminizowanych nasion Californian Orange pochodzi od oficjalnego producenta Dutch Passion. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Californian Orange od Dutch Passion

Californian Orange to dobry oldschoolowy klasyk holenderskiej pasji od 1980 roku. Jest to hybryda pięćdziesiąt/pięćdziesiąt z genetyką wyjątkowego plemienia kalifornijskiego. Ta feminizowana odmiana pochodzi z epoki hippisów i nadal jest jedną z najbardziej poszukiwanych.

Silna i stabilna roślina wyrasta z nasion feminizowanych, osiągając wysokość od 1,2 do 2 metrów przy produkcji około 400 g/m2. Nadaje się do uprawy wewnątrz i na zewnątrz .

Są to wysokiej jakości nasiona marihuany o wysokiej zawartości THC .

Genotyp: 50% sativa / 50% indica

Genetyka : Oryginalna kalifornijska pomarańcza

Czas kwitnienia: 9 - 10 tygodni

Wydajność: 350 - 400 g/m2

Wysokość: 1,2 - 2 m²

THC: 17%

Terpeny zawarte w Californian Orange

Lemoniada Limonen - Ten terpen charakteryzuje się świeżym cytrusowym aromatem. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

mircen Mircen - Jeden z najczęstszych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można w nim również wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność średni
Terpeny limonen
Genetyka Californian