Liberty Haze - nasiona feminizowane 3 szt. Barney's Farm

42 points do systemu lojalnościowego
Cena
214 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8906

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Najnowsze nasiona z Barney's Farm i zwycięski model Cannabis Cup 2011. Poznaj Liberty Haze. Więcej

Zwycięzca Cannabis Cup 2011!

Feminizowane nasiona konopi Liberty Haze od Barney's Farm

Liberty Hazeto krzyżówka legendarnej G13 Haze zszybko kwitnącą Dawg 91. Roślina charakteryzuje się mieszanką Indica i Sativa w idealnych proporcjach.

Model ma bardzo krótki okres dojrzewania (8 do 9 tygodni). Liberty Haze to roślina średniej wysokości o bardzo grubym, gęstym obwodzie. Do uprawy indoor i outdoor.

Według testów laboratoryjnych ma zawartość THC do 25%.

Genetyka feminizowanych nasion konopi Liberty Haze

G13 - jest rodzajem konopi indica. Została wyhodowana w latach 70-80 XX wieku. Pierwotnie był to czysty szczep Indica, ale wraz z postępem w hodowli, składnik Sativa został włączony do genetyki, więc obecnie często spotyka się stosunek 70% Indica, 30% Sativa dla G13.

Chem Dawg - Chemdawg należy do grupy hybrydowych gatunków konopi. Został opracowany przez sukcesywne krzyżowanie różnych modeli, a jego linia genetyczna obejmuje na przykład gatunki nepalskie i tajskie.

Genotyp: Indica / Sativa 50/50%

Genetyka: G13 X Chem Dawg 91

Plon: 650 gr/m2 w uprawie indoor

Wysokość w uprawie indoor: 90-100 cm

Czas kwitnienia indoor: od 60 do 65 dni

Zbiór outdoor: od końca września do połowy października

THC: 25%

CBD: 1,8%

Terpeny zawarte w Liberty Haze

Kariofilen - Kariofilen występuje głównie w ziołach, przyprawach i warzywach. Ma charakterystyczny pieprzny aromat z nutami drzewnymi, ale jest też bardzo świeży. Kariofilen ma właściwości przeciwzapalne i dlatego jest dobrym pomocnikiem w aromaterapii. Jego właściwości mogą również pomóc w leczeniu bólu różnego pochodzenia.

Limonen - Limonen ma bardzo świeży aromat i występuje w skórkach owoców cytrusowych. Te owoce cytrusowe to głównie pomarańcze, cytryny, grejpfruty i mandarynki. Limonen jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i jest popularny w aromaterapii ze względu na swoją świeżość. Wreszcie, ma działanie przeciwwirusowe i zapobiega negatywnym skutkom cukrzycy.

Terpinolen - Terpinolen charakteryzuje się charakterystycznym ziołowym aromatem, występującym w szałwii i rozmarynie . Ze względu na swój przyjemny zapach wykorzystywany jest głównie w przemyśle kosmetycznym i najczęściej dodawany jest do mydeł, żeli pod prysznic czy perfum. Ze względu na swój ziołowo-cytrusowy aromat skutecznie odstrasza owady i dlatego jest stosowany jako repelent. Ale terpinolen ma również inne właściwości, takie jak działanie uspokajające, które pomaga w jakości snu i ogólnym samopoczuciu psychicznym.

Nerolidol - Nerolidol ma świeży kwiatowo-owocowy aromat z nutami drzewnymi. Jestczęsto stosowany w aromaterapii ze względu na swoje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwutleniające.Pomaga w leczeniu depresji, lęku, nadmiernego stresu, bólu, stanów zapalnych i wrzodów żołądka .

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość CBD średni (1-5%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena HTCC 1.Místo
Trudność střední náročnost
Terpeny nerolidol
Genetyka Chem Dawg