Cali Crasher - nasiona feminizowane 5 sztuk, Doctor's Choice

39 do systemu lojalnościowego
Cena
198 zł z VAT-em

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8962

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowana Cali Crasher - nowa feminizowana odmiana Sativa od Doctor's Choice. Nazwana na cześć hinduskiej bogini Kali, odmiana ta symbolizuje oświeconą świadomość i pomaga odkryć ukrytą esencję każdej osoby. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Cali Crasher pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Cali Crasher - nasiona automatycznie kwitnące Doctor's Choice

Ta wyjątkowa odmiana, podobna do mitycznego bóstwa, zniszczy wszystkie ograniczenia, które ograniczają naszego wewnętrznego człowieka i da ci moc i niekończącą się energię kreatywności.

Jest to niezwykłe połączenie kolumbijskiej genetyki z najsilniejszą afgańską Indicą.

Odmiana ta jest naprawdę łatwa w uprawie i ma dość silny status zdrowotny, dzięki czemu jest odpowiednia dla początkujących.

Cali Crasher urośnie wystarczająco duży: średnia wysokość w uprawie indoor wynosi 150 cm lub więcej. Naprawdę dobra produktywność to kolejna zaleta tej odmiany, w optymalnych warunkachW optymalnych warunkach daje imponujące plony 700 g/m2 na zewnątrz i do 500 g/m2 tłustych grudek mrozu w pomieszczeniach.

Delikatny dym Cali Crasher o charakterystycznym drzewno-cytrusowym smaku

Szczegóły odmiany Cali Crasher

Genetyka: Kali Mist x AK47 x Columbian Gold

Genotyp: Sativa 75% / Indica 25%

Wysokość: indoor (70-100 cm) / outdoor (75-150 cm) / szklarnia

Plon indoor: 400-600 g/m²

Plon outdoor: 300-500 g/roślinę

Zbiór: 10+ tygodni po wykiełkowaniu

THC: wysokie

Terpeny zawarte w Cali Crasher

Limonen - Limonen ma wyraźny cytrusowy aromat i jest silnym przeciwutleniaczem. Jest popularny w aromaterapii i ma działanie przeciwwirusowe. Przyczynia się do leczenia problemów z układem oddechowym, cukrzycy i osłabionej odporności.

Humulen - Humulen charakteryzuje się ziemistym, ostrym aromatem z nutami przypraw. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Jest stosowany w inhalacjach leczniczych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub zapalenia oskrzeli.

Nerolidol - Nerolidol ma świeży kwiatowo-owocowy aromat z nutami drzewnymi . Jest najczęściej stosowany w aromaterapii i madziałanie przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze i prawdopodobnie przeciwnowotworowe.Przyczynia się do leczenia depresji, lęku, nadmiernego stresu, bólu, stanów zapalnych i wrzodów żołądka.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny humulen, limonen, nerolidol
Kategoria Konopie indyjskie