Candy Kush Express szybko kwitnące feminizowane nasiona 5szt Royal Queen Seeds

20 do systemu lojalnościowego
Cena
102 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8573

Dostępny
ks

Candy Kush Express - Fast Version jest wyjątkowa wśród wszystkich hybryd indica i sativa: 40% sativa i 60% indica. Więcej

Opis nasion feminizowanych Candy Kush Express pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Przy obecnym prawie w Czechach, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Candy Kush Express

Ogólnie rzecz biorąc, rośliny łączące sativę i indicę mają tendencję do silnego przechylania się w jedną lub drugą stronę, zwłaszcza pod względem pochodzenia genetycznego.Jednak Candy Kush Express Fast Flowering jest również wyjątkowa wśród hybryd Indica/Sativa .Konkretnie , z 40% sativy i 60% indica, ta odmiana Kush jest bliska prawdziwej, równomiernie wymieszanej hybrydzie . Sweet Specialjest częścią bezpośredniego genetycznego pochodzenia Candy Kush. Odmiana ta znana jest z niezrównanego słodkiego aromatu.

Drugim genetycznym rodzicem Candy Kush Express jest legendarny Royal Kush. Royal Kush to słynna indyjska odmiana, która sama wywodzi się z niewypowiedzianie mocnego Afghani Kush. Candy Kush Express ma bardzo niską zawartość CBD.

THC w omawianym szczepie wynosi aż 18%.

Szczegóły dotyczące odmiany marihuany Candy Kush Express

THC: 18 %.

CBD: Niski

Wydajność wewnętrzna: 475 - 525 gr/m2.

Plon na zewnątrz: 450 - 500 gr/roślinę

Wysokość w pomieszczeniach: 60 - 100 cm

Wysokość zewnętrzna: 100 - 170 cm

Kwitnienie: 7 - 9 tygodni

Miesiąc zbiorów: początek września

Genetyka: Sweet Special x O.G. Kush

Sativa 40% Indica 60%

Aromat : słodki, cukrowy

Terpeny konopi w Candy Kush Express

Caryophyllene -Caryophyllene ma typowy korzenny aromat z nutami drzewnymi. Ma wyrazisty smak z aromatycznymi nutami i nutą słodyczy. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja outdoor