Candy Kush Express szybko kwitnące feminizowane nasiona 5szt Royal Queen Seeds

20 points do systemu lojalnościowego
Cena
104 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8573

Dostępny
ks

Candy Kush Express - Fast Version jest wyjątkowa wśród wszystkich hybryd indica i sativa: 40% sativa i 60% indica. Więcej

Opis nasion feminizowanych Candy Kush Express pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Przy obecnym prawie w Czechach, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Candy Kush Express

Ogólnie rzecz biorąc, rośliny łączące sativę i indicę mają tendencję do silnego przechylania się w jedną lub drugą stronę, zwłaszcza pod względem pochodzenia genetycznego.Jednak Candy Kush Express Fast Flowering jest również wyjątkowa wśród hybryd Indica/Sativa .Konkretnie , z 40% sativy i 60% indica, ta odmiana Kush jest bliska prawdziwej, równomiernie wymieszanej hybrydzie . Sweet Specialjest częścią bezpośredniego genetycznego pochodzenia Candy Kush. Odmiana ta znana jest z niezrównanego słodkiego aromatu.

Drugim genetycznym rodzicem Candy Kush Express jest legendarny Royal Kush. Royal Kush to słynna indyjska odmiana, która sama wywodzi się z niewypowiedzianie mocnego Afghani Kush. Candy Kush Express ma bardzo niską zawartość CBD.

THC w omawianym szczepie wynosi aż 18%.

Szczegóły dotyczące odmiany marihuany Candy Kush Express

THC: 18 %.

CBD: Niski

Wydajność wewnętrzna: 475 - 525 gr/m2.

Plon na zewnątrz: 450 - 500 gr/roślinę

Wysokość w pomieszczeniach: 60 - 100 cm

Wysokość zewnętrzna: 100 - 170 cm

Kwitnienie: 7 - 9 tygodni

Miesiąc zbiorów: początek września

Genetyka: Sweet Special x O.G. Kush

Sativa 40% Indica 60%

Aromat : słodki, cukrowy

Terpeny konopi w Candy Kush Express

Caryophyllene -Caryophyllene ma typowy korzenny aromat z nutami drzewnymi. Ma wyrazisty smak z aromatycznymi nutami i nutą słodyczy. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Lokalizacja outdoor