DC Kush - nasiona feminizowane 5 sztuk, Doctor's Choice

-11%
28 do systemu lojalnościowego
Cena
144 zł z VAT-em

Cena standardowa
161 zł z VAT-em

Oszczędzaj
11% (17 zł)

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8965

Dostępny
ks

Afgani słynie ze swojej siły, dlatego hodowcy z Doctor's Choice skrzyżowali najlepsze wyselekcjonowane odmiany Afgani ze słynną California O.Feminizowana królewska Indica o wyjątkowym połączeniu mocy, silnego aromatu i prawdziwego smaku Kush. Więcej

Opis feminizowanych nasion marihuany DC Kush pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym w Czechach prawem, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Nasiona feminizowane DC Kush - Doctor's Choice

DC Kush rośnie jak typowa roślina Indica - zwarta i silna, z ciemnozielonymi liśćmi i idealnym stosunkiem kielicha do liścia.

Nadaje się do uprawy indoor i outdoor. W uprawie indoor roślina potrzebuje 8-9 tygodni kwitnienia, dając plony do 300-400 gr/m2.

Okres kwitnienia na zewnątrz kończy się na przełomie września i października i jest gotowy do uzyskania stałego plonu 300-400 g na roślinę. Średnia wysokość wynosi 1-2 m.

Silne działanie DC Kush jest raczej fizyczne, dając ciału silny, długotrwały relaks, efekt przypomina środek uspokajający.

DC Kush nadaje się do użytku terapeutycznego, jeśli zmagasz się z bólem, bezsennością lub masz problemy z apetytem.

Szczegóły odmiany DC Kush

Genetyka.

Genotyp: głównie Indica

Wysokość: indoor (100 cm) / outdoor (100 - 200 cm) / szklarnia

Plonindoor: 400-600 g/m²

Plon outdoor: 300-400 g/roślinę

Zbiór: 8 - 9 tygodni po wykiełkowaniu

THC: ekstremalnie powyżej 25%

Terpeny zawarte w DC Kush

Kariofilen : Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w leczeniu bólu.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Linalool - madziałanie uspokajające, pomagając w uwalnianiu napięcia mięśniowego i przywracając harmonię i spokój całemu układowi nerwowemu. Ma działanie przeciwzapalne i może działać jako środek przeciwdepresyjny. Przyczynia się do leczenia problemów psychologicznych i migreny.

Humulen - ma silny ziemisty aromat z nutą przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego właściwości doceniają także osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy jamy nosowo-gardłowej.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Terpeny humulen, karyofylen, linalool
Kategoria Konopie indyjskie