Blue Dream Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany, 5 sztuk Atlas Seed

48 do systemu lojalnościowego
Cena
242 zł z VAT-em

Producent
Atlas Seed

Kod produktu
9001

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Blue Dream Auto jest wynikiem krzyżowania wstecznego Blue Dream Auto z Blue Dream Auto. Więcej

Opis feminizowanych nasion marihuany Wedding Cake Auto pochodzi od oficjalnego producenta Atlas Seed.Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Blue Dream od Atlas Seeds

Blue Dream Auto od Atlas Seeds to oszałamiająca odmiana z dominacją Sativy, znana z imponującego wzrostu i euforycznych, podnoszących na duchu efektów. Stworzona przez krzyżowanie wsteczne Blue Dream Auto, ta klasyczna odmiana oferuje teraz hodowcom z ograniczonym czasem możliwość szybszej uprawy. Oferuje wyjątkowe doznania smakowe z nutami mango, owoców leśnych i drzewa sandałowego i może być zbierana w zaledwie 75-80 dni.

Ta feminizowana odmiana automatycznie kwitnąca osiąga wysokość do 125 cm. W uprawie indoor można oczekiwać wysokich plonów na poziomie 450-600 g/m2, podczas gdy w uprawie outdoor każda roślina może wyprodukować do 170 g/m2. Zawartość THC waha się od 16 do 26%, dając euforyczny i podnoszący na duchu efekt.

Blue Dream Auto to odmiana o niskich wymaganiach pielęgnacyjnych, która z łatwością rozwija się na zewnątrz przy minimalnym wysiłku. Jest w stanie osiągnąć wysokość 76-122 cm w zależności od dostępnego światła i temperatury. Ogólnie rzecz biorąc, Blue Dream Auto od Atlas Seeds to świetny wybór dla tych, którzy szukają silnej i dochodowej odmiany, którą można uprawiać przy minimalnym wysiłku. która może być uprawiana przy minimalnym wysiłku i zapewnia wyjątkowe doznania smakowe.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi Blue Dream Auto

Genetyka.

Genotyp: 90% sativa / 10% indica

Okres kwitnienia: 75-80 dni

Zawartość THC : 19-23%

Plon indoor: 450 - 600 g/m2

Plon outdoor: 170 g/roślinę

Wysokość: do 125 cm

Terpeny zawarte w Blue Dream Auto

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma działanie przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Ocimen- Ocimen można znaleźć głównie w bazylii. Ten terpen jest niezwykle ważny dla roślin, ponieważ wykorzystują go jako mechanizm obronny przed szkodnikami. Jest wykorzystywany do produkcji perfum ze względu na swój przyjemny kwiatowy aromat. Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze i przyczynia się do leczenia problemów skórnych.

Linalool - każdy zna zapach tego terpenu. Linalool jest olejkiem eterycznym, który nadaje lawendzie niepowtarzalny, bogaty kwiatowy zapach pełen potencjału terapeutycznego . Linalool maniekwestionowane działanie uspokajające. Pomaga złagodzić napięcie mięśni, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - działanie przeciwzapalne, działanie przeciwdrobnoustrojowe, zdolność do działania jako środek przeciwdepresyjny w niektórych przypadkach i ochronę komórek układu nerwowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Długość kwiatu długi (10+ tygodni), średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność malá náročnost
Terpeny linalool, myrcen, ocimen
Genetyka Blue Dream