Froot By The Foot Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany, 5 sztuk Atlas Seed

48 do systemu lojalnościowego
Cena
241 zł z VAT-em

Producent
Atlas Seed

Kod produktu
9019

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Wypróbuj doskonałą partię nasion Froot by the Foot, starannie wyselekcjonowanych z ostatniej produkcji Atlas Seed. Więcej

Opis feminizowanych nasion marihuany Froot By the Foot pochodzi od oficjalnego producenta, firmy Atlas Seed. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Froot By The Foot od Atlas Seed

Wywodząca się z czcigodnej linii Mythic OG skrzyżowanej z ukochaną Cotton Candy, ta niezwykła odmiana szczyci się zachwycającym aromatem waty cukrowej przeplatanym subtelnymi nutami paliwowymi.Dzięki imponującej masie i wysokiej wydajności kannabinoidów na stopę kwadratową oddaje sprawiedliwość swojej nazwie .Gęste i atrakcyjne wizualnie kwiaty rywalizują z najlepszymi odmianami automatycznie kwitnącymi i zachwycą zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych entuzjastów.

Szczegóły odmiany konopi Froot By The Foot Auto

Mythic OG x Cotton Candy

Genotyp: 20% sativa / 80% indica

Czas kwitnienia : 70 dni

Zawartość THC : 18-26%

Plon indoor: 550-600 g/m2

Plon outdoor: 100-110 g/roślinę

Terpeny zawarte w Froot By The Foot Auto

Humulen - matypowy ziemisty, ostry aromat z nutą przypraw. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Jest stosowany we wdychaniu oparów terapeutycznych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Przyczynia się do leczenia astmy, alergii, zapalenia zatok lub zapalenia oskrzeli.

Kariofilen - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w leczeniu bólu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%), wysoki (15-20%), Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność střední náročnost