Snow Panda Fast Version - nasiona feminizowane 5szt Atlas Seed

Szybkie kwitnienie
62 do systemu lojalnościowego
Cena
314 zł z VAT-em

Producent
Atlas Seed

Kod produktu
9008

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowana Snow Panda FAST to odmiana hybrydowa Indica 70%, która powstała ze skrzyżowania Oreoz i Cotton Candy Auto. Więcej

Opis nasion marihuany feminizowanej Fog Dog Auto pochodzi od oficjalnego producenta, firmy Atlas Seed. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowana Snow Panda w wersji Fast od Atlas Seeds

Feminizowana Snow Panda FAST to odmiana hybrydowa z przewagą Indica (70% Indica), która została stworzona przez połączenie genetyki Oreoz i Cotton Candy Auto. Odmiana ta charakteryzuje się nie tylko wysoką odpornością na pleśń, ale także szybkim wykończeniem, co czyni ją idealnym wyborem dla hodowców na obszarach o krótkim okresie wegetacji i jesiennych opadach deszczu.

Snow Panda FAST szczyci się profilem smakowym, który łączy nuty czekoladowe i orzechowe z nutą oleju napędowego. Cechy te znajdują również odzwierciedlenie w dymie. Roślina daje obfite zbiory, a jej kwiaty są zwarte, gęste i pokryte warstwą trichomów. Charakterystyczna zawartość THC sięga nawet 28%, co czyni ją silnym kandydatem dla entuzjastów wysokiej mocy.

Szczegóły odmiany konopi Snow Panda

Genetyka: Oreoz x cotton candy auto

Genotyp: 30% sativa / 70% indica

Zawartość THC : 20-28%

Plonoutdoor : 450-750 g/roślinę

Plon indoor: 450-600 g/m2

Wysokość : 100-200 cm

Terpeny zawarte w Snow Panda

Humulen - Humulen ma ziemisty, ostry aromat z nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu i ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia alergii, astmy, zapalenia zatok, zapalenia nosa i gardła, zapalenia oskrzeli i tchawicy.

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%), Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny humulen, myrcen, ocimen
Kategoria Konopie indyjskie