Auto Sweet Bourbon Kush - nasiona automatycznie kwitnące 8 szt Super Sativa Seed Club

92 points do systemu lojalnościowego
Cena
464 zł

Producent
Super Sativa Seed Club

Kod produktu
8092

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Dominująca odmiana Indica - Sweet Bourbon Kush Auto została wyhodowana z połączenia Los Angeles Kush i najlepszych wyselekcjonowanych europejskich linii autoflowering Kush. Nasiona marihuany autoflowering z holenderskiego banku nasion Super Sativa Seed Club. Więcej

Auto Sweet Bourbon Kush - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Super Sativa Seed Club

Silna, ale bezpretensjonalna odmiana z dominacją indica , Auto Sweet Bourbon Kush została wyhodowana z połączenia amerykańskiej genetyki Los Angeles Kush z wybranymi odmianami automatycznie kwitnącymi z linii Kush.

Odmiana Los Angeles Kush powstała z połączenia LA Confidential i OG Kush. Genetyka Kush zachowała kluczowe cechy szczepu - smak, plon i zawartość THC.

Bezpretensjonalna Auto Sweet Bourbon Kush nadaje się bardziej do użytku wewnętrznego. Dobrze rozwija się na zewnątrz w cieplejszym klimacie. Cykl życia rośliny od nasion do zbiorów wynosi około 70 dni.

Zawartość THC waha się w granicach 20-25 % THC.

Podsumowanie podstawowych informacji o odmianie konopi Auto Sweet Bourbon Kush

Genotyp.

Genetyka: Los Angeles Kush (LA Confidential x OG Kush) x Kush Auto

Wydajność wewnętrzna: 600 gr/m2

Żywotność roślin: 70 dni

THC: 20-25%

Terpeny zawarte w roślinie marihuany odmiany kwitnącej automatycznie Auto Sweet Bourbon Kush

limonenLimonene - Limonene ma silny cytrusowy aromat i jest bardzo popularny w aromaterapii. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem. Ze względu na swoje zdolności przyczynia się do leczenia problemów z układem oddechowym, cukrzycą i osłabioną odpornością.

karyofylenCaryophyllene - Ma typowy pieprzowy zapach. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia.

myrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można w nim również wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny. Sam w sobie jest bardzo silnym antyoksydantem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Auto-Sweet-Bourbon-Kush-Super-Sativa-Seed-Club-ukazatel-THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen
Genetyka OG Kush