Amla - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
24 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7306

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Drzewo Amla jest od dawna czczone za swoje właściwości lecznicze, ponieważ ma szeroki zakres zastosowań w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Więcej

Olejek Amla (Phyllanthus emblica) 10 ml

Owoc Amla, zwany również agrestem indyjskim, jest bardzo pożywnym, zielonkawo-żółtym owocem o słodko-kwaśnym smaku. Drzewo, które pochodzi z Indii, gdzie było czczone jako Matka Natura ze względu na jego liczne zastosowania w tradycyjnych praktykach ajurwedyjskich.

W Indiach Amlę można łatwo znaleźć w postaci olejku lub jako główny składnik produktów do włosów. Zwolennicy medycyny ajurwedyjskiej wierzą, że wszystkie części drzewa mają właściwości lecznicze i twierdzą, że owoce mają niezwykłą zdolność do odżywiania i wspierania włosów i skóry głowy w zdrowym stanie.


Nasz olej Amla jest starannie wytwarzany w złożonym procesie, który łączy w sobie korzyści odżywcze oleju z nasion Amla wyciskanego z korzyściami z macerowanych (lub zaparzonych) owoców w oleju sezamowym. Aby rozpocząć proces, suszony owoc amly zanurza się w oleju sezamowym. Po kilku dniach zanurzenia w oleju owoc Ciściąga, a olej jest filtrowany i czyszczony. Oddzielnie nasiona Amla są prasowane za pomocą wytłaczarki, a powstały sprężony olej jest zbierany i dodawany do ekstraktu z oleju sezamowego z wytworzeniem końcowego oleju Amla.


ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Olejek Amla ma imponującą reputację dzięki swojej zdolności do odżywiania skóry głowy, suchych i łamliwych włosów oraz promowania wzrostu silnych, zdrowych i lśniących włosów. Ten olej jest szczególnie odpowiedni do stosowania w leczeniu kręconych i falujących włosów, którym brakuje nawilżenia i odżywienia.

Pomaga także ukoić skórę głowy i zwalczyć suche niedoskonałości skóry głowy.


NASZA PRODUKCJA


Nasza ajurwedyjska seria olejków ziołowych jest specjalnie zaprojektowana do pielęgnacji skóry i produktów kosmetycznych i jest wykonana z najlepszych organicznych roślin i ziół, które nie zawierają pestycydów. Są to np. przygotowane w procesie na zimno, aby zapobiec możliwym szkodom, jakie obróbka cieplna może mieć na wydajność produktu.

Każda partia podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić spójność między partiami.

Możemy również dostosować olej bazowy używany do ekstrakcji do własnych wymagań. Wymagania dotyczące modyfikowanych olejów bazowych można składać za pośrednictwem naszej obsługi klienta.


Inne dostępne oleje bazowe: olej słonecznikowy, olej szafranowy, olej sojowy, olej sezamowy, olej z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba, olej kokosowy

Jest to produkt kosmetyczny przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych materiałów, nie należy tego akceptować wewnętrznie.

Parametry

Terpeny myrcen, limonen, linalool
Tom 10 ml