Triple G Auto - nasiona feminizowane 10 szt Royal Queen Seeds

Cena
335,40 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8517

Dostępny
ks

Pozytywna i produktywna odmiana auto z dominującą indicą. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Triple G Auto od Royal Queen Seeds.

Odmiana Triple G Automatic niesie ze sobą wspaniały smak i potencję. Ta szybko rosnąca odmiana jest jedną z najsilniejszych odmian automatycznie kwitnących na rynku, a jej słodki i złożony profil terpenowy uczynił ją ulubioną przez wielu użytkowników.

Hodowcy z RQS zdecydowali się na wyhodowanie Triple G Automatic po tym, jak zostali bardzo mile zaskoczeni wyjątkowym smakiem i efektami oryginalnej odmiany Triple G, która powstała poprzez skrzyżowanie Royal Gorilla i Green Gelato. Chcieli stworzyć coś podobnie delikatnego, ale o krótszym cyklu życia. Aby to osiągnąć, wzięli oryginalną Triple G i skrzyżowali ją z Big Skunk Auto, bardzo produktywną i wytrzymałą odmianą automatycznie kwitnącą. W wyniku tej hodowli powstała autofloweringowa hybryda, której profil genetyczny składa się z 80% indica, 15% sativa i 5% ruderalis.

Charakterystyka uprawy Triple G Automatic

Triple G Automatic zapewni Ci wspaniałe plony w ułamku czasu. Rośliny indoor wyrastają na wysokość 60-120 cm i mogą produkować do 500 g/m². Rośliny outdoorowe dorastają do 140 cm wysokości i produkują 75 - 140 g na roślinę. Co najlepsze, plony tej odmiany można zebrać już po 10 - 12 tygodniach od wykiełkowania!

Szczegóły Triple G Automatic

Genotyp: Sativa 15% Indica 80% Ruderalis 5%

Triple G x Big Skunk Auto

Wydajność w pomieszczeniach: 450 - 500 gr/m2

Plon na zewnątrz: 90 - 140 gr/roślinę

Wysokość wewnątrz: 60 - 120 cm

Wysokość zewnętrzna: 80 - 140 cm

Czas kwitnienia: 8 - 9 tygodni

THC: 20%

Smak: Czekolada, Cukier, Skunk, Ziemisty

Terpeny z konopi w Triple G Automatic

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach . Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

humulenHumulene - Humulene ma silny ziemisty aromat z ostrymi nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu, imbirze, goździkach i kolendrze. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego też jest głównie wykorzystywany do wdychania leczniczych oparów w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Zmniejsza również stan zapalny związany z alergiami, które prowadzą do astmy.

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Znaleźlibyśmy go głównie w skórkach cytrusów takich jak cytryny, pomarańcze, grejpfruty czy mandarynki. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

obsah thc

Parameters

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny mieszanka terpenów
Genetyka Gorilla